Paaldans barbie? Tja, als je graag imiteert wat mama doet... hihi En dat Ouija bord.. ach, the wiccan ways (ook daarin.. goed voorbeeld doet volgen)
Had al een linkje geplaatst naar je 5 december kado post... Ik vind wel dat je er ook een luipaardjasje bij moet kopen!
Whaha verkopen ze dat, ja ff serieus..waar dan. Ik heb nl een zwager van 30 die helemaal gek is van lego, dan heb ik echt een geweldig kado.
Er zijn LEGO winkels in Duitsland. Hier adres Oberhausen, maar je kunt ook andere adressen zoeken. Verder zijn hier collecties, maar ik weet niet of het online in NL te bestellen is.
Die legodame op het kopieerapparaat is trouwens prinses Leia van de Star wars collectie. Kopieermachine weet ik zo niet, misschien een kantoorset. kontkopietjes zelf maken... voila.
Ik heb me door het halve topic heen geworsteld, en 1 opmerking bleef hangen. Ik denk dat de kern vooral hierin zit. Waarom moet het speelgoed 'iets doen'? Zolang het speelgoed dingen 'doet'... doet het kind dat niet. Dat bevordert de fantasie niet, want er komen voorgeprogrammeerde geluiden en lichtjes eruit. dat zorgt in het algemeen alleen voor overprikkeling. En als max 20min televisie per dag goed is voor een baby, hoeveel tijd zou 'goed' zijn om naar een scherm te staren dat 20cm van het gezicht is verwijderd? Denken mensen echt dat hun kind achter zal lopen in de 'huidige maatschappij' als het niet vanaf babytijd met een telefoon mag rammelen? Dat de ontwikkeling van begrip en oorzaak/gevolg beter gaat als je met je vingertop op een glasplaat klikt en een trommelgeluid uitkomt, dan dat je op een echte trommel slaat en ZIET hoe dat geluid geproduceerd wordt? Maar misschien loop ik wel achter, heb niet eens een Iphone of een tablet in huis