Herkent iemand dit? Met vlagen ontzettend misselijk van de honger maar als ik wil eten staat alles tegen. Het lijkt ook wel wanneer ik een soort bandenpijn/krampen heb ik misselijk wordt. Ik eet nu kleine beetjes maar omdat ik savonds weinig eet voel ik me sochtends hondsberoerd waardoor ik niet goed durf te slapen. Hopelijk heeft een tip! Ben nu 13 weken zwanger.
Ik heb dit na mijn bevalling gehad omdat ik buikgriep kreeg. Eerst kon ik echt niks eten, maar wel drinken. Dan koos ik igv drinken met veel suiker. Later kon ik ook goedemorgen drinkontbijt en dingen als appelmoes. Misschien heb je ook dingen waarvan je denkt dat je die je wel naar binnen krijgt? ik probeerde mezelf wel te dwingen om iets binnen te krijgen omdat ik wist dat ik me nog beroerder zou voelen als ik niks nam. Wel echt heel vervelend, hoop dat je iets vind dat helpt.
Dit had ik ook. Vervelend is dat! Ik at ook in kleine beetjes en bij mij wilde melk drinken nog wel eens helpen. Het vulde mijn maag en ik was niet direct zo misselijk. Of ik at droge toastjes.
Dankjewel.. ga het proberen! Heb nu ook koorts maar er niks aan te doen dan uitzieken volgens de vk.. Gewoon als je wil eten en het lukt niet