Hoi, Heb vandaag mijn laatste antibiotica pil ingenomen voor mijn blaasontsteking. Heb het gevoel dat het niet weg is. Nu heb ik sinds gisteren ontzettende jeuk aan mijn vagina. Kan dit door de antibiotica komen of zou het een schimmel infectie kunnen zijn? Groetjes Vanessa
Je moet toch even langs de huisarts om te laten checken of je blaasontsteking voorbij is. Ik zou dan meteen even vragen over de schimmelinfectie. Loop niet te lang door met jeuk want t is echt heel vervelend. succes ermee!
Vaak krijg je juist door een antibioticakuurtje een schimmelinfectie, omdat de AB de zuurgraad van je vagina verandert waardoor een schimmel vrij spel krijgt. Ik zou het even laten checken. Dan krijg je waarschijnlijk een zalfje eventueel in combinatie met vaginale tabletjes voorgeschreven. Enne niet krabben, hoe verleidelijk dat ook is... (been there, herken het heel goed ). Liefs, Tanya
Heb vanmorgen een plasje bij de dokter afgegeven en meteen erbij vermeld ontzettende jeuk te hebben van onderen. Kan vanmiddag bellen voor de uitslag. Ze zou met de dokter over leggen of het een eventueel schimmel infectie kan zijn. Ik wacht het maar even af. Er niet aan krabben is inderdaad erg moeilijk... Gr. Vanessa
Je kunt ook bij "de Tuinen" een fles cranberrysap halen en drinken, is ook goed tegen blaasontsteking.
een reformwinkel heeft het ook, de tuinen bedoel ik mee, de tuin van...zoetermeer heet die hier...zit vaak wel in elke grote plaats zo'n tuin..
Bij het kruidvat etc. kan je ook cranberrysap krijgen. Maar dat werkt alleen tegen blaasontsteking, niet tegen een schimmelinfectie...
Ik hoor vanmiddag of de blaasonsteking weg is of niet. Als hij weg is wil ik die sap in elk geval wel proberen. Neem aan dat ik als het niet weg is weer een antibiotica kuurtje ga krijgen.
Net gebeld voor de uitslag, geen ontstekings cellen meer in mijn urine te vinden. Gelukkig maar, alleen ik blijf last houden van een pijnlijk gevoel in mijn onderbuik. Die assistent (stomme muts) is vergeten te vragen voor de jeuk aan mijn vagina. Grrr...dat hoor ik dan morgen waarschijnlijk pas weer. Gr. Vanessa
Je hebt trouwens ook cranberry capsules/tabletten. Die kun je gewoon bij de drogist kopen. Zelf heb ik die wel eens gebruikt op aanraden van mijn huisarts. Als je eenmaal een blaasontsteking hebt helpen ze niet meer (dan moet je aan de antibiotica), maar soms kun je er wel mee voorkomen dat een beginnende blaasontsteking doorzet.
Moet zo toch naar de apotheek, kan ik ze meteen daar mee nemen. Bedankt voor de tips en adviezen allemaal. Gr. Vanessa
als j gek word van de jeuk en je moet wachten tot morgen dan mss ff wat joghurt smeren. Die tip heb ik toen ook gekregen en t werkt echt. T verlicht enorm!