Mijn mam is haar gewicht in goud waard. Lig momenteel al drie weken plat na extensieve esthetische chirurgie en zij vangt hier alles op samen met m’n man. En dat is maar een voorbeeld van hoe fantastisch ze is. Ik wil haar graag verwennen met Moederdag. Leuk detail is dat ze dan nog híér is. Ik ben alleen nogal immobiel en dat blijft alleen nog wel even zo. De deur uit gaan en shoppen wordt ‘m dus niet. Dus: waar zijn nu echt mooie, leuke, creatieve moederdagpakketten te bestellen voor een vrouw van 67? Spam me!
Ik zou juist de gelegenheid pakken om een moederdag net als vroeger te doen! Dus ontbijtje op bed, gedichtje instuderen en een zelfgemaakt cadeau!
Ik krijg (mijn man overlegd meestal) dit jaar een Memory Light van Bright Memory. Dit is lamp gemaakt van een foto.. Misschien is dat ook een mooi blijvend kado voor haar met een mooie foto van jullie gezin.. Ik heb 't resultaat nog niet gezien maar volgens mijn man is het heel mooi. Gewoon bij bol.com besteld en binnen 3 werkdagen was het in huis..
Hihi, van die gelegenheid gaan we zeker gebruikmaken! Goed idee. Toch wil ik er echt nog wat bij, mag best wat kosten zeg maar. Ze investeert zóveel in mijn gezin en op dit moment zéker.
Een mooi sieraad? Dagje samen naar de wellness als je weer op de been bent (evt met nachtje hotel)? Private dinner met kok aan huis?
waar houdt ze van? Ik heb laatst voor een vriendin bij een webshop een rieten mandje en allerlei bad en verwenproducten besteld. Thuis folie en strik erom en klaar Je vindt natuurlijk ook veel kant en klare dingen, maar je zou dus ook bij wat winkels dingen kunnen bestellen en thuis er 1 pakket van kunnen maken.
Mijn moeder is heel eenvoudig eigenlijk; wellness vindt ze niks, heeft een bloedhekel aan hotels en je doet haar alleen een plezier met een dinertje bij de lokale Chinees. Het privédiner gaan we wél fiksen though, mijn man kookt altijd (en is er érg goed in!) en hij heeft al toegezegd iets extra lekkers voor ons te gaan maken met Moederdag.
Heb je toevallig een linkje? Aangezien m’n moeder bij ons in huis zit en ik zelf nog niet mobiel (genoeg) ben zou dit nog best een kunstje zijn, maar m’n man kan een handje toesteken natuurlijk.
Ik heb alles bij dille en kamille besteld, je moet er wel van houden Ik had een mand, badzout (2 soorten) zeep, thee, bad spons etc. Je kan er ook nog een leuke kadobon of bloemetje ofzo bij doen. https://www.dille-kamille.nl/ Ze hebben zo te zien voor Moederdag nog van alles nu!
Ik heb deze besteld voor m’n schoonmoeder. Maar geen idee of jouw moeder zoiets leuk vindt en echt duur is het ook niet. https://shop.seasons.nl/product/seasons-moederdagpakket-2021/?utm_medium=nieuwsbrief&utm_source=seasons&utm_campaign=seasons_moederdag_2021 Vorig jaar hebben we haar als bedankje voor alle hulp die we toen goed konden gebruiken een enorm luxe pannenset gegeven. Die wilde ze al tijden vernieuwen, maar vond het zonde van het geld voor zichzelf
- een gepersonaliseerd sieraad (heel verfijnd) van Vedder en Vedder; - extra grote mand maken met bijv lekkere producten, denk aan douche producten, rituals etc; - een high tea/high wine - een accessoire, zoals een mooi paar sjieke schoenen of tas ♡ die ze zelf mag uitzoeken - een mooie foto op canvas en een leuk bordspel erbij voor meerdere mensen - uitgebreide kappersbehandeling incl massage? - een dagje weg met iedereen zodra jij weer mobiel bent?
Heb jij ervaring met Vedder&Vedder? Hoe is de kwaliteit? Verder heb ik inmiddels een heel plan van aanpak om een heel pakket aan verschillende goodies (lekker, handig, leuk voor in huis, kleding, dagje uit) in elkaar te draaien. Spot on dus, deze!
Jep, prima kwaliteit. Je kunt kiezen voor massieve sieraden (met vanzelfsprekend een prijskaartje) maar ook vergulde opties kiezen. Zo gaf ik mezelf vorig jaar een initial coin van verguld goud. Als je die gewoon regelmatig met een droge zachte doek afneemt en mooi weglegt na het dragen blijft de kwaliteit prima!