Ik moet in ieder geval een nieuwe laptop. Even lijstje maken, weet al welke specificaties ik wil. En eventueel nieuwe ipad. De huidige is wat traag na 5 jaar en opladen doet hij wat moeilijk over. Maar ik hoop het nog ff uit te zingen.
Lcd tv van de webshop Otto uit 2006. Genoeg jurisprudentie in ieder geval om niet te leveren. Ik ben benieuwd of het wordt bezorgd.
Bol.com heeft nu 3 prentenboeken voor 20 euro. Ik vond het een leuke deal en heb 2 schoen- en 1 verjaardagscadeau besteld: https://www.bol.com/nl/nl/ra/3-prentenboeken-voor-euro-20/184894/?promo=PDP_203_184894_discount___4100110235&promo=PDP_203_184894_discount___4100110235
Nee het leen bakker bed die voor een habbekrats te koop stond en die velen hier hadden besteld maar niet geleverd werd
Ja zat net ook al te kijken, maar een lego trein die vorige week nog 113,- kostte, kost nu met korting ineens 114,-
Ik zie de Lego trein niet tussen de geselecteerde artikelen staan. Ik heb wel het idee dat ik sommige dingen niet goedkoper heb gezien. Sommige wel. Via brickwatch kan je per nummer kijken wat het prijsverloop is.
Ja dat doe ik ook altijd (dat prijs checken). Maar als je de advertentie moet geloven was er 25% korting op lego city .... niet op geselecteerde lego city items. Dus ik ga er dan vanuit dat er op alles 25% korting is