Wie heb de allerbeste tip om je frituurpan schoon te krijgen. Heb wel eens gelezen: Vet eruit laten lopen. Water + vaatwastablet en dan aanzetten en dan is hij schoon.. Wie heeft dat wel eensg edaan? Ik wacht op tips
Wij maken hem schoon met dusty (ontvetter van de wibra) en daarna in de vaatwasmachine (de onderdelen die er in kunnen) hij ziet er dan uit als nieuw
ik gebruik altijd 2 dreft blokjes...van die 3 kleur blokjes zijn dat....maar dan moet je wel de buitenkant van de pan nog schoon maken, of je steekt hem daarna nog in de vaatwasser..... m´n schoonmoeder zweer bij dusty van de wibra.
Tijd terug nog gedaan. Al het vet eruit laten lopen, weer vullen met kokend water en een vaatwastablet erbij doen. Dan de frituurpan aanzetten. Wordt zeker grondig schoon!
De buitenkant wordt toch niet heel erg vies? Die kan je ook gewoon met een sopje schoonmaken. Toch maar eens met een dreft tablet proben. Ik heb van die vloeibare
De buitenkant gaat heel makkelijk met Dasty. De buitenkant wordt bij mij wel altijd vettig en dat krijg ik er met een sopje echt niet vanaf.
Ik doe het altijd zoals jij ook zegt, even aanzetten, vaatwasblokje erin en goed laten inwerken, dan blinkt hij weer als te voren
De buitenkant deed ik met een doekje met blauwe dreft. Dus niet een nat doekje, maar gewoon een droge.. beetje dreft er op en binnen no time alles schoon. Nu ben ik helemaal fan van de Detol Spray. Werkt ook super goed.
Uhm, geen idee hoeveel graden eigenlijk , doe meestal de knop tot het midden draaien, doe hem in ieder geval niet op zijn heetst.
Ik doe (nee correctie mijn man doet hahaha) altijd vaatwastablet en idd in iedere geval bij 150 graden gaat ie overstromen..... dat wil je niet, dus 100 moet ongeveer goed zijn. Buitenkant doet hij ook altijd met dasty van wibra... en een schuursponsje... heel zachtjes dan krijg je geen krassen. Altijd blinkend schoon!!
hier ook altijd een tablet erin , ik zet hem wel op het heetst, maar dan bijf ik er bij staan en na een paar minuten gaat hij naar graadje of 100.
Niet teveel water gebruiken. Dat heb ik een keer gedaan je wilt niet weten hoe de vloer eruit zag....
Hier heel simpel: ik heb een RVS friteuse (Princess) en ik laat de frituurolie eruit lopen (bewaar altijd de lege pakken dus kan het zo terug schenken), dan de bak, mandje, ombouw, deksel in de vaatwasser en klaar. Dan nieuwe olie erin, nog even vooraf het warmtegedeelte schoonvegen en klaar. Ik vind het echt een werkje van niks.
Ja, maar dan is het toch nog heel vet? Kom echt niet schoon uit de vaatwasser. Je moet m eerst altijd schoonschuren. Snap je?
Het kookpunt van water ligt bij 100°C en wordt dus niet heter, al zou je de pan op 180 instellen. Zodra het water het kookpunt heeft bereikt, stroomt het over de pan. Zou er dus gewoon even bij blijven.