Voor mijn dochtertje ben ik op zoek naar jurken / tunieken (met korte mouwen) en rokken in maat 110. Geen feestjurken met tierelantijntjes enzo (maar glitters zijn geen bezwaar ), maar juist alledaagse jurken die ze aan kan om lekker te spelen en naar school te gaan. Bij voorkeur meerdere stuks in een pakket. Mag evt. ook in combinatie zijn met andere kleding zoals t-shirts, als er ook maar rokken en jurken bij zitten. Geen spijkerbroeken of andere "harde broeken" (zoals zij ze noemt), daar heeft mevrouw een hekel aan. Graag reacties met foto en vraagprijs.
Sorry mijn meisje heeft die maat ook dus kan je niet helpen maar bij h&m hebben ze heerlijke zachte jurkjes ook voor weinig. bijv deze Product Detail | H&M NL of zoiets Product Detail | H&M NL of Product Detail | H&M NL En bij gratis en aanbiedingen staan nog kortingscode als je online wil bestellen!!
Bedankt voor de tip. Dat is inderdaad wat ik zoek. Een mooie aanleiding om zo even met mijn meisje de stad in te gaan, het is koopzondag vandaag.
het meeste is allemaal maat 110, paar dingetjes 110-116 maar die vallen meer als 110. laat maar even horen of je er iets tussen ziet voor je dochter!
Diadeem: dat was echt een gouden tip. We zijn gisteren naar de H&M geweest en mijn dochtertje had de middag van haar leven. Wat een leuke zomerjurken met vrolijke stofjes en voor superlage bedragen (o.a. jurkjes van 4,95 euro). Ze heeft nu 6 jurkjes uitgezocht, en ook nog wat bloesjes, shirts en leggings. Ohja, ook nog bijpassende haarbanden erbij, zoooo leuk! De rokjes waren in de winkel uitverkocht, maar ik heb er daarna 2 via internet besteld (samen met nog wat shirtjes die in de winkel niet meer in haar maat waren). Veel geshopt dus, en toch maar (relatief weinig) uitgegeven. En dochterlief helemaal blij!!
Juut26: bedankt voor jouw reactie. Maar inmiddels hebben we dus al een hele hoop jurkjes geshopt dus het is eigenlijk niet meer nodig. Ik laat jouw foto's zo meteen nog wel even aan mijn dochtertje zien. (Ze zit nu op school.) Misschien dat er nog wat bij zit. De jurkjes in donkere kleuren zullen haar niet aanspreken, voor zover ik kan inschatten. Die bovenste groene vind ik zelf overigens wel erg leuk. Ik ga het topic laten sluiten. Als ik toch nog wat jurken van je wil overnemen, stuur ik je wel een pb. Het zal dan maar om 1 of 2 jurkjes gaan, want we hebben inmiddels eigenlijk al genoeg.