Hai Dames, Ik ben ruim 19 weken en heb vanaf week 16 een enorme groei van mijn buik gehad, met flinke bandenpijn. Sinds een weekje nergens meer pijn aan en de groei lijkt wel stil te staan. Krijg continu opmerkingen van mensen dat ik zo'n klein buikje heb voor bijna 20 weken. Moet je eigenlijk pijn voelen als het groeit? Je leest overal dat het vanaf 19 a 20 weken in een keer keihard gaat. Hoe is dat bij jullie eigenlijk?
ik heb maar 2 weken echt last gehad van bandenpijn volgens mij was dat rond 22 weken ofzo..daarna niet meer..maar mijn buik/baby is wel gegroeid hoor! geen zorgen maken!
hier ook helemaal in het begin flinke banden pijn... en nu sinds een paar dagen pas weer voor het eerst...volgens mij zegt het niets hoor meid!