Hey meiden, Wij zijn zwanger van de 3de en nu willen we het met vaderdag bekend maken want ik krijg echt al een buik. Bij de eerste hadden we een peen met I love opa enz Bij de 2de een shirt met ik word grote broer. maar wat nu?? Iemand een leuk idee? Ik had ergens gelezen dat iemand bij hun eerste nummer 1 op het shirtje zette en bij de 2de nummer 2 en dan zelf nummer 3 op een buikband of shirt. Lijkt me ook wel leuk maar ik ben nog op zoek naar leukere! We hebben nog geen echo dus een foto gaat niet lukken
http://taartontwerp.hema.nl/ontwerp-het-zelf/ontwerp-je-3D-fototaart-vanille/534cbc7c-c108-47bc-9f04-15af65c0dce7/6EDE72BB649DB4730881BB4366F84BEDB2D454CF#/preview Is zoiets leuk?? moet de foto nog wat bewerken dan
o de link werk zo niet ik wil een taart maken met de test erop en dan Hoera s en e worden weer grote broer en zus!
Mijn broer en schoonzus hadden met mijn schoonzus haar verjaardag, op de taart blauwe/roze muisjes gestrooid. Die vond ik zelf ook wel heel leuk bedacht.
wij vertellen het ook met vaderdag, voor ons wordt het de eerste en ook het eerste kleinkind. Wij komen uit Brabant, en dan denk je snel aan carnaval. Nou wij hebben bij de carnavalswinkel een opamasker, brilletje en wandelstok gekocht. Dit moeten de a.s. Opa's aantrekken/opzetten en dan zeggen wij: nu lijk je op een opa maar in januari ben je er echt een! Vond m wel origineel! En dan nog een kaart met daarin de eerste echo. Voor je een idee! Cupcakes met een roze en een blauw voetje erop. Een lijstje:waarin je een gedichtje doet, waar ze dan de foto van de kleine in kan doen als hij/zij geboren is.
Wij hebben toen broer, vader en zus van vriendlief verrast met een leuk doorzichtig doosje ( van blokker) met een strik. Daarin hadden wij het gevuld met hartensnoepjes en de bovenkant met confetti en op hele kleine papiertjes geschreven; hoera! Je wordt opa,oma, oom en tante..! Mochten ze van ons grabbelen in het doosje. Ieder stel had een eigen doosje. Onder het mom van, met kerst hebben wij niet zoveel cadeau's kunnen geven, dus hierbij willen wij nog wat geven maar we twijfelen wat, dus jullie mogen grabbelen en dat wat eruit komt, krijgen jullie. Ze trapten er mooi in, erg leuk om te doen!
Wij hebben voor opa en oma een knuffel gekocht en een kaartje met een speen erop. Op het kaartje stond: Je kunt me nog niet horen en nog niet zien Maar totdat ik er ben, willen jullie zolang op mijn knuffel passen misschien? ....... Schot in de roos