Hoi hoi dames, Ik ben zoals jullie hieronder kunnen zien nu 4 weken en 3 dagen zwanger, vanochtend vond ik ineens een klodder slijm in mijn onderbroek wat heel taai was, het was een beetje geel/groen van kleur (sorry voor mijn vies verhaaltje), is dit normaal?
Nooit zo een kleur verloren, maar niet iedere vrouw is hetzelfde. Het zou er dus gewoon bij kunnen horen.
Gefeliciteerd! !! Slijm en afscheiding zijn heel normaal (helaas ) maar wat jij verteld weet ik eigenlijk niet. Zou als je twijfelt gewoon naar de Vk bellen. Zolang er geen bloed bij zit zal het wel niet ernstig zijn.
Ik heb het ook gehad! Meerdere keren zelfs, was bang dat het een slijmprop ofzo was. De kleur idd gelig/groenig en daarom heb ik toen voor de zekerheid een kweekje laten maken, maar die was schoon. Volgens de vk kon het er gewoon bijhoren, was het een hormonale verandering . Ze maakte zich er iig geen zorgen over. Anders gewoon ff een kweekje doen voor de zekerheid. Ik heb het nu al heel lang niet meer gehad..
heel normaal, hoe vies dan ook. (ik druppelde gewoon afscheiding op de grond vanochtend! hihi ook zo vies)
Bij mijn eerste zwangerschap ook last van gehad en nu ook weer. Zal wel bij iedereen anders zijn. Niks om je druk over te maken.
Yep, afscheiding hoort erbij. Tijdens mijn eerste zwangerschap heb ik ergens rond de 28 weken eens de verloskundige laten komen omdat ik dacht dat ik mijn slijmprop verloren was . Maar het kan ook zo vloeibaar zijn als water. Als het echt een rare kleur of geur heeft zou het een schimmel kunnen zijn. Ook dat komt veel voor tijdens de zwangerschap. Huisarts heeft daar wel wat voor.