ja klopt helemaal..2e dag van de 4 was de ovutest het meest donkere. Ik weet niet waarom staat de rode kruis(!/hahah) bij dag 39?
oke dus dan mag alleen de meest duidelijke ingevuld worden..nou dat weet ik ook dus. net '6 dagen voor NOD'-test gedaan wit... dus ik ga nu de volgende ronde in. .. moest echt hulien hoor.. shit. Ik hoop dat de volgende keer hoef ik niet zo lang wachten tot mijn ei. toffi'sze meid! neem ook een paar voor mij!xxx
Hoeis'die meid? gaat het al een beetje?! hier 36,7, test wit en sipjes.. op naar tarwekim olie (knuff mammakitty)nieuwe ovutest.. en nieuwe ronde nieuwe kansen.
Hallo, temp vanochtend 36,9 (heb wel een korte nacht gehad, tot 5:00 verkiezingen gekeken) en mijn borsten zijn echt zo opgezwollen en gevoelig. Heb wel een ongi gevoel in mij buik,dus zal het wel worden helaas. Sterkte allemaal!
Heej Csillag jij voelt je dus hetzelfde als mij... ik heb gisteren de hele dag door zitten huilen, ik ben ook zo emo als maar kan... Heb mega zere boobs en nu maar wachten tot het bloeden vannacht /morgen begint
God, we zitten dus allemaal in hetzelfde schuitje! Ik baal ook echt maarja nieuwe ronde nieuwe kansen (heb nog een leuke pendel staan ). Ik heb nu een klein lichtbruin drupje verloren,dus denk dat de duivels morgen op bezoek komen. Ook mijn borsten doen pijn en zijn echt zo groot,haha. Mijn vriend vind het wel leuk,alleen ook erg jammer dat het niet is gelukt. Sterkte allemaal! En MamaKitty bedankt voor de mentale steun
... hier al doorgezet.. maar hoe..!:...stroomt als mijn tranen vanochtend! Meid , we gaan met volle moed naar de volgende ronde! sterkte allemaal... mieechien moeten we allemaal aan de toffie?!
Hoi dames hoe gaat het? gaat het al een beetje...? @Catje?jeppp daar zitten we weer.. met'z'n alleeee... @ Naiobie?@Mammakitty? oke ik zier dus te denken: is nog vroeg allemaal maar ik zit al te af te vragen wanneer kunnen we weer ovutesten? Mijn vorige cyklus 52 dagen duurde.. maar ik ga ervanuit dat deze zal hopelijk wat korter zijn. Ik ben ook een nieuwe kaart begonnen maar die geeft het nog niet aan wanneer zijn mijn voorgespelde vruchtbare dagen? nou ik hoop snel iets te horen van jullie... Naiobie kop op meid , het komt echt goed...! Ik zal voor jullie ook bidden.. liefs csillag
Meiden, wat kl*te dat het deze ronde niet gelukt is! *knuffels voor jullie allemaal!* Maar..we gaan voor deze ronde he! CSillag, heb je de tarwekiemolie in huis? Mee beginnen he! Lekker door temperaturen. En ik zou niet te laat beginnen met ovutesten doen. Beste is om als ongi weg is sowieso te klussen om de dag, zodat je je ei niet kunt missen he.... Goedkope ovutesten: www.sensitest.nl ik gebruikte de casettes.
heyyyyyyyy Meid goedde morgeee? hoeis het? Tarwekim is binnen en ovutest komt vandaag aan( ik heb die 9 stuks staafjes+ 2 zwangietest), ik ben meestal niet lang ongesteld, spotten duurt wat langer.. hoop dat de andere dames krijgen ook snel weer moed! Ik heb d
@Csillag *** knuffel *** ik kom snel naast je zitten op de bank wachten op een ei ! Oh neej ik sla deze ronde over