Hi, ik heb mij tijdens de keizersnede gelijk laten steriliseren. Niet zo goed geinformeerd en als ik dit had geweten, had ik het echt nooit laten doen. Tijdens de eisprong heb ik 2 dagen echt helse pijnen, alsof er met messen in mijn buik gesneden wordt, of of dat ze een schaar vergeten zijn, het zweet breekt uit en ik moet gewoon echt gaan liggen. Komt dit bij iemand bekend voor en wat doen jullie ermee/tegen?
Nou, ik zou maar even naar de huisarts ofzo gaan.. Ik voel ook vaak de eisprong, (gewone situatie) maar dit is wel bijzonder heftig!!
Hi, de huisarts vond het heel normaal. De gynaecoloog had beter mijn rechtereileider ook kunnen verwijderen. Links is al weg gehaald tijdens een operatie aan een buitenbaarmoederlijke zwangerschap en daar heb ik totaal geen last.