Mijn zoon is 10 weken oud en heeft sinds een week zijn vuistjes ontdekt en sinds vandaag zijn voetjes. Als hij in zijn wippertje zit raakt hij zo gefrusteerd dat hij zijn voeten niet kan pakken dat hij heen een weer gaat en uiteindelijk het op een een gefrustreerd gillen zet Herkent iemand dit en heeft iemand een methode om hem af te leiden odat het gefrusteerd gillen iets minder word En met gillen bedoel ik echt gillen. En als we er om moeten lachen word hij nog bozer
Ik vrees dat er niets anders opzit dan wachten tot hij erbij kan En tot die tijd afleiden met een leuk speeltje, dat je wellicht aan de wipper kan hangen? enne... dat van boos worden als je begint te lachen, herken ik haha succes!
Leren rollen, zitten en bewegen leren ze allemaal vanuit een liggende positie. Vaak belemmert een wipstoel de bewegingen die ze willen maken en dt frustreert. Uit de wipstoel halende lekker neerleggen, dan zijn zij blij en ontwikkelen ze zich op de beste manier.