Ga ik daar ook nog ff kijken. . Ml had een brood mee wat gemaakt is van soja bloem . Ik weet niet of dat mag ?
Ik heb vroeger bij een bakker gewerkt en daar had je altijd melk brood en water brood. Normaal is melkbrood, wit brood gemaakt met melk. Maar met water verkochten ze daar gewoon bij de bakker.
Brood verbeteraars kan melk in zitten. De AH heeft KM vrij brood, ik geloof allison of zaans snijder, maar ze hebben goede logo's achterop om te lezen. Blue band brood is ook koemelk vrij ( Maar zit wel zaagsel in... https://www.foodwatch.nl/pers/persberichten/e33078/e36628/e36630/index_nl.html ) de bakker heeft ook vaak wel koemelk vrij brood ( Nadrukkelijk om vragen ) maar ik bak altijd gewoon zelf. Elke dag vers brood en niet zo duur als van de bakker.
Al het "fabrieks" brood in de supermarkt is koemelkvrij. Vooral bij de AH staat het goed aangegeven op de verpakking. Bij de bakker moet je heel erg uitkijken met wat ze je geven voor brood. Mijn zoontje heeft ook KMA en ik dacht juist bij de bakker koemelkvrij brood voor hem te kopen, maar kwam er na een aantal weken achter dat het helemaal niet koemelkvrij was!! De dame achter de bali had de weipoeder in het brood over het hoofd gezien. Ja foutje zei ze.... En wij ons maar afvragen waarom zoonlief steeds diaree had Heb ik dus gewoon mijn zoon twee weken lang verkeerd brood laten eten.
Idd. supermarktbrood. Tarvo bijvoorbeeld. AH en Jumbo hebben duidelijke etiketten met allergenen info. Bij BakkerBart hadden ze 2 soorten brood waarbij melk niet in de receptuur zit. Maar ze kon geen garanties geven ivm kruisbesmetting: Brood gebakken in een bakblik waar eerder ander brood is gebakken.
Ik had bij de jumbo een brood maar daar zat sojabloem.in ? Wist niet of dat kon maar ze heeft er geen last van ze heeft er 3 van gegeten.
Tarvo van Jumbo en bij de bakker haal ik altijd haar brood. De boter die ik gebruik is van Wajang kuipjes (daar zijn ook blokjes margarine van die ik gebruik om vlees of aardappeltjes in te bakken).
Grof volkoren van Albert Heijn in de plastic zak met bruine logo, het 2 voor 1, 50 (prijs weet ik niet zeker) in de voordeelzak met oranje. In deze broden zit ook geen sojabloem.
Tarvo is erg licht brood goed als ze net brood mag eten maar ons meisje bleef er van eten en toen ze oud genoeg was hebben we gezocht naar volkorenbrood en deze is niet heel grof met grote korrels.