Saskia, balen zeg, weer die klote bruine afscheiding:x. Ik vind ook altijd dat als ik die bruine afscheiding zie dan mag wat mij betreft de ongi ook wel direct beginnen, des te eerder hebben we weer een nieuwe kans. Maar nee hoor, eerst 5 dagen bruine afscheiding, de hoop heb je al niet meer, en dan nog eens 7 dagen ongi, arghhhhh:x En meid, ik snap dat je je afvraagt wat er mis is waarom het maar niet wil lukken. Alles lijkt zo perfect maar waarom lukt het dan niet, ik snap je frustratie heb hem zelf ook vaak genoeg. Zwitsal, voor jou ook balen dat die bruine afscheiding er weer is. Ik mis ook een beetje de succesverhalen, wat ik ook nog wel 'jammer' vind is dat de meiden die normaal bruine afscheiding hebben in de maand dat ze zwanger blijken te zijn dit dus niet hebben. Geeft mij weer minder hoop als ik weer die bruine afscheiding zie. Ik wil vaker horen dat ze ook gewoon bruine afscheiding hadden maar wel zwanger bleken te zijn, door dit soort verhalen kan ik nog een beetje blijven hopen die laatste week van de cyclus.
@ Emma, dus jij ook in zo'n wachtkamer. Nou ik dacht dat ik gek werd. De volgende keer zoek ik een ander plekje op in de gang ofzo. Kon echt wel janken. Ik was nu ook weer voor het eerst in het ziekenhuis waar ik ook heen moest toen ik m'n miskraam had, dus dat haalde ook weer wat herinnering op. Tot overmaat van ramp kwam er een meisje naast me zitten die over haar miskraam ging zitten vertellen. Alsof ik daar op zit te wachten! Maareh over dat baby-geluk; daar kan je dan best jarloers van worden. Maar jullie tijd komt ook heus wel!! Nog even en jullie zitten daar zo met een echo Begin oktober gaan we lekker met vakantie, vanaf NU ga ik me daar ook op richten. Vind het wel fijn om iets te hebben om naar uit te kijken, dat moeten we er ook gewoon in zien te houden. Heb jij nog iets leuks in het vooruitzicht?
Ja, wij gaan in oktober nog lekker een weekje naar Duitsland...honden mee en lekker wandelen en relaxen. Ben echt al aan het aftellen, ben er zo aan toe! Gaan jullie vliegen of blijven jullie in de buurt? Wel lekker he om je daar helemaal op te kunnen richten, even je gedachten bij iets anders Meid, we moeten allemaal de moed erin houden. We moeten blijven denken en erin blijven vertrouwen dat wij allemaal strakjes ook naar zo'n mooie echo kunnen staren....lijkt me echt geweldig als het eenmaal zover is.
Nog steeds heeft het niet helemaal doorgezet :x:x:x Nu wel al af en toe een druppel helder bloed dus het zal vandaag of uiterlijk morgen wel door gaan zetten. Het is net alsof het iedere cyclus langer duurt. Ik ga het eens bijhouden. Heb nu al vanaf dinsdagavond bruinverlies Hoe is het verder met de dames hier? Heerlijke vakanties in het vooruitzicht lees ik. Wij gaan volgende week een lang weekend naar Texel. Daar ben ik ook echt aan toe. Even niks. Manlief gaat over 2 weken een weekje naar Ierland. Ronde 11 wordt voor ons een rustronde, want dat weekje valt net in mijn vruchtbare periode. Ik vind het helemaal niet erg. Nu weet ik tenminste zeker dat het dan niet raak is.
hallo dames, wat een feest van herkenning dit topic ik heb sinds ik zwanger ben geweest, bruinverlies zo'n 2 a 3 dagen voor mijn menstruatie en weet dan ook steeds dat het weer niet gelukt is. nu had ik het vorige maand echter ook 7 dagen na mijn ei en nu weer... dus ik zat me al te bedenken wat het kon zijn. maar ik heb ook gisteren bodypump gedaan, misschien dat dat wat heeft losgemaakt. Ik zit nu op 8 dagen na mijn ei trouwens, en probeer al sinds december 2007 zwanger te worden.... vorige maand hoopte ik dat het innesteling zou kunnen zijn, maar ik zie nu dat meer dames dit hebben. We blijven hopen *zucht* liefs, loopy
Meiden, even een succes verhaal!!! (niet van mij hoor hihi) In een ander topic waar ik in schrijf had een vrouw ook bruinverlies. Ze had dit altijd, alleen begon het nu wel vroeger. Ineens stopte het en ze is zwanger Ze dacht echt dat het einde verhaal was. Bij mijzelf is de ongi al doorgebroken. Sinds maandag zit ik in ronde 11.
Hoi meiden Ik ben the lucky one waar saskia over sprak. Moest het jullie een hart onder riem steken, hierbij mijn verhaal. Dit is mijn tiende ronde. Elke maand had ik toch al een vijftal dagen op voorhand wat bruinverlies(roze herinner ik me niet echt, als het was zal het dus niet zo veel geweest zijn), dat werd dan erger en erger. Afscheiding werd meer tot ik begon te menstrueren(dus echt doorbreken bloeding). Op 6/09 had ik men innestelingsdag, op 5/09 das ik 8 dagen voor mijn NOD. We waren gaan uitwaaien aan zee en ik spot ineens een bruin vlekje in men onderbroek. Ik was zoooo boos. De dag nadien had ik bij het afvegen roos. Dit was echt raar aangezien ik al een cyclus had van 28 dagen en ik nu schrik had dat ie te kort ging worden. Zo heb ik nog een 6-tal dagen wat bruin gehad en heel af en toe een beetje roos, tot het ineens, 2 dagen voor men NOD stopte. Niets meer, zelfs geen witte afscheiding. Mijn borsten werden ook veel later gevoeliger nl 2 dagen voor NOD. Toen ik 2dagen overtijd was, heb ik dan een testje gedaan en die was licht positief! Dus zwanger!!! Ik wil maar zeggen, ik had 9 maanen op voorhand bruinverlies zonder succes, HET verschill met nu was 1.het werd minder en minder 2.begon veel vroeger(rond innesteling) 3.stopte voor NOD Ik hoop voor jullie dat mijn verhaal jullie verhaal wordt! knuffels!
Lieve lieve Kik! Ik ben zoooo blij voor je meissie! Het is je van harte gegund en ik word helemaal blij van je verhaal. Er is voor mij ook nog gewoon hoop dus
Tuurlijk meid! Al vanaf ik met je op het forum zat, vond ik onze verhalen gelijkaardig!!!Hopelijk ook in deze zin! Ik begon ook echt te denken dat ik verminderd vruchtbaar(tekort progesteron had) was maar dat was dus niet waar.. Ik houd me hartje heel erg vast hoor deze eerste drie maanden maar probeer het op me af te laten komen en relax te blijven! Ik blijf duimen lieverd! dikke knuff
Hoi Kik, Gefeliciteerd hoor met je zwangerschap, geniet er maar lekker van! Mag ik je een vraagje stellen? Ik heb ook sinds 3 dagen bruinverlies, maar deze maand een stuk vroeger dan normaal. Had jij ook nog andere klachten? bijvoorbeeld buikpijn, steekjes in borsten oid? Heb het eigenlijk voor mezelf opgegeven en denk dat ik een kortere cyclus heb deze maand, maa jouw verhaal doet toch hopen.... @ alle anderen: Vinden jullie dat bruinverlies ook zo verwarrend? Het kan altijd nog alle kanten opgaan (voor m'n gevoel in ieder geval) + je menstruatie duurt langer hierdoor, want heb maar 2/3 dagen echt bloed. Hoe is dat bij jullie? Liefs
Oh Kik, jouw verhaal klinkt inderdaad heel hoopvol. Gefeliciteerd trouwens!!! Ik heb normaal idd ook 4 a 5 dagen voor nod bruinverlies. Maar deze maand begon het al 10 dagen voor NOD, eerst met iets roze, toen een dag niks en toen het bruin. Ik had de hoop al opgegeven, maar de dag voor NOD stopte het! Sindsdien is alles weer 'normaal', ben niet ongesteld geworden, maar ook nog niet zwanger getest...Ik weet echt niet meer wat ik moet denken. Als ik jouw verhaal lees krijg ik weer hoop, maar omdat ik nog geen posi test heb ben ik bang dat het toch niet zo is. Ik snap dan gewoon niet dat die ongi nog steeds uitblijft!!!
Ik heb even een vraagje; op dit moment heb ik bruinverlies (1ste ronde, maandag NOD). Ik heb zo een idee dat dit over gaat in ongesteld zijn (het voelt ook echt als ongesteld zijn -> pijn in mijn onderrug, rommelend gevoel in onderbuik, weeïge benen, wisselende stemmingen). Moet ik pas weer gaan tellen als het rood wordt? Of als het roze wordt? Of vanaf nu al? Heb trouwens heel eigenwijs vanmorgen getest maar helaas duidelijk negatief met de tester van Kruidvat (2 voor 5 euro)
gefeliciteerd Kik! Ik begon deze maand ook veel eerder te spotten. hopelijk is mij hetzelfde als jou overkomen! af en toe denk ik ook krampjes/drukkend gevoel te voelen... maar ben ook bang dat ik het me verbeeldt *zucht* @E1982: ja ik vind het ook verwarrend en vooral vervelend. want zo wordt mijn hoop elke keer al dagen vóór mijn NOD de grond weer in geboord.
Hoi Nancy, Officieel moet je pas gaan tellen als je echt rood bloed verliest. Pas vanaf dan is het echt een menstruatie. Veel succes met klussen, ik hoop dat je snel zwanger wordt! Liefs, Amaryllis.
ik had bruin/roze bloederig slijm net toen mijn ovutest positief was dit heeft 3 dagen geduurd maar ben tot nu nog niet ongi heb op nod negatief getest maar durf nu niet meer te testen bang voor een tegenslag
Hey Loopy, Vervelend he...maar aan de andere kant hoeven wij (de bruinverliezers onder ons) dan ook weer minder lang te wachten... Probeer er op die manier een positieve draai aan te geven dat snap je wel Ik hoop trouwens voor jou dat het wel raak is en dat het vroegspotten een goed teken is!
heb het nu voor de eerste keer en het was rond mijn ei dus ben benieuwd heb er nooit last van eigenlijk liefs
Hey Trotse moeder, Spannend hoor! Volgens mij kun je nu wel weer een testje wagen na 3 dagen... Ik wil het zelf altijd zo snel mogelijk weten omdat ik me er dan op in kan stellen. Denk altijd maar zo: of ie nu positief/negatief is of over 2 dagen maakt dan ook niet meer zoveel uit. Ik baal dan wel hoor, als een stekker. Veel succes met testen en ik duim voor je. x
hoi meiden! de vorige cyclus duurde 21 dagen en dus ga ik deze cyclus (aangezien ik al over dag 21 ben) maar uit van 28 dagen. a.s. zaterdag is dan als het goed is mijn NOD. Gisteren een klein beetje gevoelige buik, krampjes maar dan superlicht. vanmorgen bruinverlies, alleen 's ochtends, de rest van de dag niets... Afwachten helaas....