Wie heeft nog meer last van afscheiding en is het ook waterig dun??? Weet zeker dat het afscheiding is, want het lijkt soms net alsof ik in mijn broek druppel maar het droogt wit op!! Sorry voor het onsmakelijke gedeelte... Maar ik weet niet of ik dit had bij mijn 1e zwangerschap
heb het ook. vooral bij inspanning voelde ik het soms gewoon een beetje lopen . Ik voel me er erg vies onder. Maar ik doe regelmatig even een schone onderbroek aan...
herkenbaar, ik heb het ook. was eerst bang voor schimmelinfectie, maar dat heb ik nog nooit gehad (althans niet dat ik t weet!) heb geen jeuk of wat dan ook. t is niet fris en eerst lostte ik t op met inlegkruisjes, maar nu toch maar gewoon wat vaker een schone slip aan en een beetje wassen/opfrissen.
Ik heb sinds deze week ook waterige afscheiding, dat ik soms denk wat voel ik nu. Een inlegkruisje of vaker een nieuw slipje zijn mijn oplossingen.
Ik had juist begrepen dat je geen inlegkruisje ervoor mocht gebruiken, omdat het juist verergert en je dan wel eerder een schimmelinfectie kan krijgen?
Ik gebruik ook geen inlegkruisje want dat hadden ze tegen bij ook verteld. Gewoon vaker schoon ondergoed aan! Soms is het net alsof ik in mijn broek geplast heb!!!!
Hier ook al vanaf 30 weken zwangerschap,Ben nu 38 weken en het is soms echt veel.Hier droogt het geel op maar heb verder geen klachten.Ik draag wel inlegkruisjes want anders blijf ik verschonenen en anders zou ik zeker 8x per dag een schone onderbroek moeten aantrekken en zoveel onderbroeken heb ik niet.Ik voel me er ook erg onplezierig bij moet ik zeggen en vooral nu het weer zo warm gaat worden pffff
Lijkt me inderdaad echt niet leuk als het in die mate voorkomt Anouk! inlegkruisjes worden indd afgeraden, gaat eerder broeien als het ware, maar kan me voorstellen dat 8 keer per dag een schone slip aan ook geen optie is. Hier heb ik al nieuwe slips bijgehaald, lekker degelijk! Goede hygiëne en 1 keer extra schone slip gaat tot nu toe goed. Voelt soms net als plassen (al heb ik daar ook wel eens een beetje last van volgens mij) Andere vraag, wat voor slips dragen jullie nu?
Ja, vervelend he vooral met dit warme weer vind ik het extra ranzig. Denk dat ik zeker 3 schone onderbroeken per dag aantrek afentoe. Soms denk ik wel eens, 'plas ik nou in me broek?'. Bij mijn dochtertje had ik hier helemaal geen last van.
Nee 8x per dag lijkt me ook geen optie. Ik draag mijn mooie lingerie nu ook minder. Ten eerste omdat het op mijn buik niet lekker zit, en ten tweede ook ivm de afscheiding. Ik draag nog wel altijd strings, maar dat zal na de bevalling ook wel even anders zijn! Ik heb zelfs pas wat extra katoenen ondergoed er bij gehaald. Charmant wordt je niet van een zwangerschap
pfiew ben ik niet de enige die hier last van heeft! ZL is bijna 3 en trekt nog wel s de deur open als ik aan t plassen ben en dan kijkt hij naar me string en zegt mama broek geplast??
Hier ook veel last ervan. Gezien ik niet altijd in de positie ben om veel extra ondergoed bij me te hebben gebruik ik wel af en toe inlegkruisjes. Tot nu toe werkt dat prima met het AH huismerk, van always krijg ik infecties. Ook inmiddels over gegaan op kantoenen ondergoed. Strings i.v.m. afscheiding niet meer dus lekker normale onderbroeken. Niet charmant maar m'n man vindt het gelukkig niet erg. Hij vindt me nog steeds sexy Alhoewel ik dit soms erg lastig vind om te geloven.
Ik heb er ook last van hoor. Idd erg vervelend. Net alsof je af en toe in je broek een beetje hebt geplast. Ik draag nu gewoon katoenen hipsters alleen wel 2 maten groter dan normaal. Ziet er zeker niet charmant uit maar ja het zit wel een stuk comfortabeler dan een string. Doe idd ook me zelf wat vaker wassen en een extra schone onderbroek aan.
Ik heb er nu sinds 1 week ook last van. Echt vies, en best veel, gelukkig nu vakantie, dus was mezelf wat vaker met water en een ander slipje aan. Tijdens mijn vorige zwangerschappen ook maanden last van gehad!