Bloed laten prikken met 12 weken

Discussion in 'Stel je vraag aan de verloskundige' started by Taj87, Mar 30, 2016.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Taj87

    Taj87 Actief lid

    Mar 30, 2016
    178
    0
    16
    NULL
    NULL
    Aanstaande vrijdag ben ik precies 12 weken zwanger. Langzaam aan tijd dus voor mij om mijn bloed te laten prikken. Voor oa mijn bloedgroep, hiv, rhesus etc.
    Maar nu is de enige mogelijkheid voor mij om te gaan volgende week donderdag. Dan ben ik dus 12 weken en 6 dagen. Natuurlijk ben ik weer gaan googlen en overal staat dat het zeker VOOR de 13 weken moet.
    Dat ben ik op dat moment nog net niet.

    Het liefste zou ik zo snel mogelijk na de 12 weken gaan maar dat lukt mij dus niet. Is het heel erg als ik bloed laat prikken met 12 weken en 6 dagen? Om is dat ook prima aangezien het nog voor die 13 weken is.

    Ik hou nooit zo van kantje boord. Dus ook niet wat dit betreft. Maar als het oké is dan hoef ik me in ieder geval niet meer zo druk om te maken. :)
     
  2. Brigitte

    Brigitte VIP lid

    Sep 25, 2006
    6,432
    5
    38
    Hoi taj87,

    ik zie dat mijn reactie je niet meer kan helpen. Maar bloed laten prikken bij 12+6 is prima.

    Groetjes Brigitte
     

Share This Page