Ik heb zojuist een vrachtzakje met beginnende embryo er in verloren het was een glibberig zakje met vocht er in en zat hard stukje in. Verloskundige heeft dit bevestigd en ze heft zelden zo duidelijk gezien volgende week controle echo of alles weg is. (Zie foto onder miskramen -vroege miskraam nog beetje hoop)
Dankje, nu heel moe en menstruatie achtige pijn, net lekker gedoucht en nu op de bank. Voel me leeg, van dromen naar legte..toen kwam ook jog het liedje van adele op de radio. Toen even wat tranen weg gepinkt. zie in je baner dat je ook miskraam hebt gehad? Hoever was je en hoelang gebloed enje cyslus weer normaal? Nu we er van geproefd hebben samen willen we graag inze droom waar maken en voor een nieiwe zwangerschap gaan. Nu eerst even verdrietig zijn en dan weer de draad op pakken. Hoe is het nu met jou afscheiding?
Ik hoop dat je nu schoon bent en weer verder kunt. Het is echt waardeloos dat dit soort dingen moeten gebeuren. Weet nog dat mijn man toen het bij ons mis ging zei: "er komt echt snel weer een kindje". Waarop mijn reactie was dat ik dìt kindje wilde. Nogmaals sterke. Het is niet eerlijk. Ik was pas rond de 4 weken. Testte al vroeg positief maar na krap een week ging het mis. Echt heel vroeg dus. Maar bij het idee weer opnieuw te moeten beginnen werd ik moedeloos. Mijn cyclus was gelijk goed. Maar het was nog zo pril. Hier is het sinds vanmiddag bijna weg. Durf niet meer te kijken . Wat er op het toiletpapier komt is meer beige dan roze. Ik durf bijna niet hopen.
Magnolia onze verhalen zijn ongeveer hetzelfde. In februari heb ik bij 5 weken een miskraam gehad. Nu ben ik 5w5d en gister roze gezien en nu lichtbruin. Nog geen pijn of krampjes maar ik ben benieuwd welke kant het op gaat..
Hè nee, jij ook al. Wat hebben veel hier last van. Heb jij je verloskundige al gebeld? Wat zei zij ervan?
Ja vanmiddag heb ik haar gesproken. Het kan onschuldig zijn omdat het niet gepaard gaat met helderrood bloed en krampjes. Ik ga op de een of andere manier ervan uit dat het slecht gaat aflopen..
Dames, Ik herken veel in jullie verhalen. Ik ben vandaag 6+3 weken zwanger maar heb een forse bloeding gehad. Waarschijnlijk is dit de innesteling geweest maar het kwam precies op de dag van mijn menstruatie. Ik dacht dus dat ik gewoon ongesteld was. Omdat het alleen bruin bloed was heb ik toch een test gedaan op de laatste dag van de bloedingen (4 dagen maar wel maar een beetje per dag) en die was negatief. Na een week heb ik weer getest omdat ik steeds misselijk was en toen had ik ineens een positieve test. Ben uiteraard super onzeker al heb ik sindsdien geen bloedverlies meer gehad. Ik heb gisteren weer opnieuw een test gedaan en die was nog steeds positief en het aantal weken was gestegen (was zo een test met tijdsaanduiding). As maandag heb ik mijn eerste echo. Ik hoop zo dat alles goed is!!! @liva87: ik wens je heel veel sterkte toe!!
Bij mijn eerste zwangerschap heb ik van week 7 tot week 12 heel veel helderrood bloed verloren ze wisten niet waardoor het kwam elke keer dacht ik nu is het voorbij omdat het om grote hoeveelheden ging naar er loopt hier toch een geweldig en gezond kereltje van 2 jaar rond dus het hoeft gelukkig niet altijd negatief te zijn maar het is wel zenuwslopend succes X
İk heb sinds vandaag geen bruine afscheiding meer! Vandaag precies 6 weken zwanger. Morgen ga ik een hcg bloedtest laten afnemen bij de ha. Erg spannend!
Spannend dames, hier vogende week controle echo.of mijn baarmoeder leeg is. vandaag verloskundige gesproken en mijn miskraam loopt volgens het boekje. Ben er nu wel rustig onder, het versier op de toekomst. succes meiden duimen op plakkertjes en goede echo's en hcg stijgingen.
Hier helaas geen goed nieuws. Ze schatte de zwangerschap op 5.5 weken, ik denk zelf 6.6. Volgende week dinsdag weer een echo en dan moet er hartactie zijn. Hier dus een spannende week voor de boeg
Ahhh neee toch wat spannend zeg. Hoop voor je dat er dan een mooi hartje klopt! Ik duim voor je. Was er nu wel wat te zien? Had je nu vroege echo ivm vorige miskraam?
Ja, ivm met de miskraam hiervoor en het bloedverlies. Er was een vruchtzakje met een dooier te zien. Hij ligt weer tegen de achterwand aan dus daar kan het bloeden niet vandaan komen. Verder was de baarmoeder schoon, geen bloed of stolsels. Volgens haar kan het zijn dat de bevruchte eicel een weekje pauze heeft genomen voor het is gaan innestelen. Dat zou die week verschil verklaren. En ook het bloed. Kan beide kanten opgaan. Er valt gewoon nog niets over te zeggen. Afwachten en hopen.