te grote dooierzak

Discussie in 'Stel je vraag aan de verloskundige' gestart door Mmelanie, 11 feb 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Mmelanie

    Mmelanie Nieuw lid

    9 feb 2011
    3
    0
    0
    NULL
    NULL
    Hallo,

    Ik ben nu 6 weken en 5 dagen zwanger en ik verlies een beetje bloed sinds vorige week. Gisteren bij de Gynacoloog geweest. Er zit een bloeding bij mijn vliezen, maar wat haar meer zorgen baarde was de te grote dooierzak?!

    Er was wel een hartje te zien maar het bloeden stopt niet en ik kan helemaal niets vinden over een te grote dooierzak op internet. Zij kon mij niets meer vertellen dan: Het kan nu twee kanten op gaan............Tjsa dat snap ik ook wel, maar waarom is de dooierzak te groot, wat zijn de oorzaken hiervan. Dat wist ze allemaal niet. Heeft iemand hier ervaring mee?

    Oja ze zei dat ik niet mocht sporten en geen sex mocht hebben tot de volgende echo op 25-02.
     
  2. Ineke

    Ineke Verloskundige

    15 dec 2010
    2.663
    0
    0
    Hallo Mmelanie.

    Ik kan je er ook geen antwoord opgeven. Sorry.
    Echt de volgende echo afwachten.

    Het advies om niet te sporten en geen seks meer te hebben, geeft ze omdat ten gevolge hiervan bloedverlies kan krijgen als er sprake is van een makkelijk bloedende baarmoedermond.

    Succes met afwachten.

    Groetjes Ineke.
     
  3. Mmelanie

    Mmelanie Nieuw lid

    9 feb 2011
    3
    0
    0
    NULL
    NULL
    Beste Ineke,

    Bedankt voor je reactie.

    Nu is het dus afwachten............hm niet mijn sterkste punt.
    13 dagen pffffffffffff.

    Groeten Melanie
     

Deel Deze Pagina