Oke dames weer een topic maar maak me toch een beetje zorgen. Ik zit al de hele tijd rustig op de bank, omdat ik niet teveel wil inspannen. Nu heb ik komend/gaan buikpijn. Het is niet zoals de groeipijn die ik eerst had. Het voelt alsof heel me buik strak word aangetrokken en het houd aan.. Het doet niet super veel pijn maar het voelt ook niet prettig. Me buik is niet hard dus neem aan dat het geen harde buik is.. Het houd 10 min aan, en dan trekt het weg en nu weer eventjes.. Wie herkend dit? Dinsdag ben ik 26 weken en hoop niet dat het gevaarlijk is
Een wee is het denk ik niet, want die houden korter aan en je buik wordt daarbij harder, deze doen vaak ook pijn met opbouw en afloop, en die duren geen 10 minuten. Heb je je veel ingespannen vandaag, ben je zelf gespannen? Het kan een teken van je lichaam zijn dat je het even wat rustiger aan moet doen. Het kan ook zijn dat je kindje van houding veranderd of bandenpijn waar je baarmoeder een beetje geprikkeld op reageert. Kortom, er is van alles mogelijk, maar ik zou me niet direct zorgen maken. Wat je zou kunnen doen is even rustig gaan liggen, of proberen even op andere manier ontspannen, even douchen of in bad wil ook wel eens helpen. Als het dan nog niet weg gaat en erger wordt, of op weeën gaat lijken, zou ik even aan de bel trekken.
Nee het doet niet ernstig pijn.. Het voelt alleen vervelend. Vandaag heb ik juist heel rustig aan gedaan en de kleine meid is ook erg druk aan het trappen. Ik dacht ook aan bandenpijn het lijkt wel of ik me ook helemaal opgeblazen voel.. Misschien neem ik een bad, en kijk ik het daarna even aan
Ik heb dat de laatste dagen heel erg voordat de grote boodschap eraan komt of als er wat lucht dwars zit (sorry). Kreeg er vanmorgen zelfs even een harde buik van. Kan dit bij jou niet t geval zijn, dat het aan je darmen ligt? Denk dat t komt doordat de kleine er dan ook op drukt.
Dat zou ook goed kunnen engeltje. Ik heb veel last van obsipatie en met rosevice laxo gaat het best goed, gister gewoon nog de grote boodschap gedaan. Moet wel zeggen dat mijn ontlasting erg hard is ( sorry voor de setails) Ik ga een bad nemen! Even ontspannen bedankt voor de tips dames!
Zijn het niet gewoon voorweeen. Dit kan je al heel vroeg in je zwangerschap hebben, en kan een teken zijn dat je teveel doet of je ergens druk over maakt. Als je twijfel laat dan je vk even langskomen. Dan kijkt ze even of er niks aan de hand is. Doordat je jezelf wat druk maak over je buikpijn kan het zijn dat je na bevestiging van je vk jezelf beter voel. Goed proberen te slapen wil ook weleens helpen.
Ik wil je niet ongerust maken maar buikpijn die komt en gaat daar heb ik geen goede ervaring mee. Ik voelde het ook niet als weeën toch waren het weeën. Ik zou zeker even op spoed binnen springen. Je weet nooit. Beter save then sorry... Hopelijk is alles gewoon in orde ! Groetjes
Hoe gaat het nu? Als het niet rustig wordt met liggen en warmte (douchen is ook fijn) inderdaad even je vk bellen. Ik vond de pijn ook wel meevallen en heb het niet herkend als weeën... Komt gelukkig maar zelden voor maar ik zou er een volgende keer toch echt eerder voor bellen.
Het kan bandenpijn zijn zeiden ze, alleen nu werd ik dus vannacht wakker van de pijn.. Een soort steken. vl schrok zich dood omdat ik gewoon schreeuwde van de pijn.. Was na een paar tellen weer weg. Pff ik haat het om te moeten blijven bellen.. Ik wil ook niet als een zeur overkomen. Ben vannacht 2 x wakker geworden van steken.. Maar de buikpijn is weggebeleven iniedergeval
Die steken wijzen helemaal op een probleem bij je darmen, dat kan onwijs pijnlijke steken geven. Was t zo rond je navel? Hele lage steken kunnen indaling zijn maar ds nog een beetje vroeg bij jou
Het waren echt steken in mijn vagina zegmaar, zou niet weten hoe ik dit anders moet omschrijven. Ik heb het ook wel eens overdags maar niet zo heftig dat ik "au" moet roepen. Nu werd ik er echt wakker van..