Beste verloskundige(n), Ik heb al jaaaaaren een zeer regelmatige cyclus met alle daarbij behorende symptomen. Alleen vorige maand na mijn menstruatie (zo'n 2 dagen erna) kreeg ik ineens heftige krampen in mijn onderbuik, baarmoeder en bekken. Hierdoor had ik erge pijn bij staan en vooral bij lopen. Dit duurde ongeveer een week waarna de klachten verdwenen en na een dag of 2 weer terugkwamen. Verder had ik toen last van mijn borsten en totaal niet het gevoel wat ik elke andere maand heb mbt de eisprong. Ik heb twee tests gedaan: negatief. Daarna werd ik weer ongesteld, 2 dagen, met nu weer 2 dagen erna pijn in mijn onderbuik, krampen in baarmoeder en bekken. Ik heb dit nooit eerder gehad. Wat kan dit zijn? Tijdens mijn menstruatie voel ik mij beroerd met veel buikpijn, rugpijn, hoofdpijn en trillerig. Maar vanaf dag 2 of 3 was dat voorheen altijd verdwenen. En nu heb ik dus ineens een paar dagen na de menstruatie de bovenvermelde klachten. Ik weet het niet meer??
Hoi, Ik zou bij de huisarts om advies vragen. Het gaat hier niet om een zwangerschap namelijk. Mogelijk heb je een cyste die pijn geeft? Groeten evelien
Dank voor je reactie. Het is nu weer wat afgezwakt tot licht zeurend. Ik kijk het nog aan aangezien het niet zo pijnlijk meer is. Het is alleen vreemd. Nogmaals bedankt voor je reactie.