Kreeg een filmpje van een vriend van mij: http://nl.youtube.com/watch?v=sBQLq2VmZcA Vind het knap of is dit een truck?
Sorry maar is dit nou écht een vraag...? Niet lullig bedoeld hoor, maar ik denk dat (bijna) iedereen wel weet dat dit toch echt NIET kan!
was inderdaad dacht ik een truuc met plexieglas.. heb hem ook vaker gezien maar blijf hem goed vinden
Aaah dat is Chris Angel een hele goede illusionist. Hij zweeft en laat zich doormidden zagen enz. enz. Dit over water lopen vond ik juist een van zijn slechtste truuks. Hij loopt gewoon over doorzichtig plexi? glas en alle zwemmers horen bij de act, die gaan tussen de gaten waar geen steunpunt is zodat het net lijkt alsof er niks in het water ligt Zoek maar eens verder op zijn naam, zie je nog meer leuke filpmjes
het is dus geen truc iemand heeft de manier gevonden om idd over water te lopen, sindsdien hebben veel mensen het geprobeerd en op youtube vind je veel dergelijke filmpjes terug... <- Britse solozeiler belt stamkroeg voor hulp Muizenpoot in pot pickles is heel normaal -> Iedereen kan over water lopen Iedereen kan over water lopen, althans als er maizena in is opgelost. Je moet ook wel een beetje doorlopen, want als je te langzaam gaat zink je. Een team wetenschappers, waaronder hoogleraar Daniël Bonn van de Universiteit van Amsterdam, heeft dit verschijnsel verklaard. De bolvormige maizenadeeltjes stromen niet goed onder druk van de voet, waardoor een heel hoge weerstand ontstaat die de voet tegenhoudt. Het onderzoek is gepubliceerd in het wetenschappelijke tijdschrift Physical Review Letters. Advies van de redactie: probeer dit alleen thuis als je goed kan zwemmen en hard kan lopen
maar er is een heel verschil volgens mij met het eerste filmpje en met de filmpjes van de maizena. Ik moest ook gelijk aan zo'n maizena filmpje denken toen ik de titel las, maar ik geloof nooit dat het eerste filmpje van de TS echt is, nouja, het filmpje wel, maar verder trucage.
Als je het filmpje goed bekijkt dan zie op ongeveer de helft een griet die voor 'm langs gaat zwemmen. Je kan heeeeeel duidelijk zien dat ze ergens "tussen door" gaat. (houd volgens mij ook nog d'r buik in) Ze legt zelfs haar hand op de doorzichtige plaat. Althans, dat is wat ik zag.