Verschrikkelijke jeuk!

Discussion in 'Stel je vraag aan de verloskundige' started by Sara1976, Dec 18, 2008.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Sara1976

    Sara1976 Actief lid

    Jul 11, 2006
    233
    0
    0
    Ik heb afgelopen nacht weer eens nauwelijks kunnen slapen vanwege gekmakende jeuk over mijn hele lichaam. Ook nu overdag, blijft het jeuken.
    Nu heb ik hier op het forum het één en ander gelezen, en er wordt gepraat over onschuldige zwangerschapsjeuk, maar ook jeuk veroorzaakt door het slechter functioneren van de lever?
    Weet nu niet zo goed wat ik moet doen? Ik heb volgende week maandag weer een afspraak bij mijn verloskundige (ben dan 40 weken zwanger).
    Een lauwe douche, talkpoeder of creme helpen trouwens niets tegen de jeuk. Wat kan ik verder nog proberen? Elke nacht deze jeuk ga ik niet volhouden vrees ik, want dan slaap ik wel erg weinig!

    Groetjes Sara
     
  2. Immie

    Immie Verloskundige

    Dec 17, 2006
    7,813
    0
    0
    Verpleegkundige en Verloskundige
    Hoi sara,

    Laat het in ieder geval je verloskundige even weten zij kan besluiten om even je bloed te laten controleren.
    Verder schijnt mentol creme te helpen en zorg dat je snachts niet te veel aan hebt want door de warmte word de jeuk versterkt.

    Imke
     

Share This Page