Goedemorgen dames, Hoe is het met iedereen? Alle zwangeren GEFELICITEERD! en voor de meiden wat door zijn naar het nod december...Hopelijk wordt december een echte feestmaand! en voor de meiden die net zoals ik nog altijd in spanning zitten! Voor de komende NOD.......IKKE 25 november! Spannend .....Pfoe ik barst van de zenuwen! ...En voel vanalles maar ook weer niks.. BEGRIJPELIJK? HAHAHH mijn mannetje zegt maar steeds rustig het komt allemaal goed! maar van binnen....hahahah nou ja denk dat het wel een bekend gevoel is hier bij jullie! Nou.....weer even mijn verhaal!
Spannend meid. Mijn NOD is 2 december en zou vandaag mijn eisprong moeten hebben. Wat duren die dagen dan opeens lang he?
@Deebie.. Pfoe ja zeg dat! konden we maar even slapen tot het zover is dan duurde dat w8ten niet zolang! Net een kop koffie gedronken, en nu ben ik me een partij misselijk....pffff.....
oh ok...nou spannend meid! 3 november je spiraal verwijderd lees ik. de mijne is 14 oktober verwijderd.
Goedemorgen! Mijn NOD is 4 december als het goed is, ik durf het ook niet met zekerheid te zeggen. Maar we hebben hoop, hier ook misselijk en maagzuur. Ik ga straks maar wat in huis doen, ben niet echt vooruit te branden maar het moet echt gebeuren!
hey jaja ik ben ook aan het wachten, mijn NOD is aanstaande donderdag maar heb mijn banner wat later ingesteld, ook ik heb kwaaltjes waaronder al heel de week een soort ongi pijn en voel me vreemd,. ben benieuwd!
Nou meiden, het wordt spannend voor ons allemaal! Hopelijk GAAN ONZE WENSEN IN VERVULLING! het is pas onze eerste ronden, dus maar toch hoop je er stiekem heeeeeel erg op!
Goeiemorgen! Ook namens mij alle zwangeren gefeliciteerd! Wij wachten nog wel ff voordat we mogen testen.... Helemaal geen moeite mee hoor! En ik heb echt nog niet stiekum al getest hoor hihihi.... Maar ook voor ons is het de 1e ronde.... erg spannend allemaal! Groetjes Cynthia