Onzeker: bruin verlies na positieve test

Discussie in 'Zwanger worden' gestart door Zaza258, 12 jan 2020.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Zaza258

    Zaza258 Bekend lid

    4 jun 2016
    604
    184
    43
    NULL
    NULL
    Zouden jullie me kunnen helpen: vanmorgen had ik een positieve test (zie bijlage), maar zojuist bij het afvegen bruin bloedverlies. Ik ben erg onzeker want had een paar maanden geleden een miskraam. Ik heb al een kind, maar bij die zwangerschap nooit bloedverlies gehad.

    Ik weet niet precies hoeveel dagen na ovulatie ik ben (verwacht tussen de 13 en 16), omdat ik het niet heb bijgehouden met ovulatietesten.

    Hebben jullie hier ervaring mee?
    Ik vermoed dat er niks anders opzit dan afwachten, maar dit is niet goed voor m’n gemoedsrust...

    Alvast hartelijk dank voor de reactie.
     
  2. Doublemom

    Doublemom Fanatiek lid

    5 mrt 2012
    1.410
    1.190
    113
    Gefeliciteerd! Bruin bloed is oud bloed dus geen actieve bloeding van nu. Kan zelfs wat oud bloed zijn van tijdens de innesteling. Zolang het niet rood wordt met stolsels en krampen kan dit nog onschuldig zijn. Gezien je miskraam snap ik je zorg maar al te goed. Hopelijk stopt t gauw en heb je een goede zwangerschap!
     
  3. Zaza258

    Zaza258 Bekend lid

    4 jun 2016
    604
    184
    43
    NULL
    NULL
    Bedankt voor je antwoord Doublemom. Ik wist niet dat het ook nog oud bloed van de innesteling kon zijn.
    Ik hoop het van harte! Vanmorgen was het gestopt, maar vanavond weer opnieuw bruin
    Blijft dus nog even spannend.
     
  4. Olifantje92

    Olifantje92 Fanatiek lid

    16 aug 2018
    1.132
    540
    113
    Vrouw
    Ik had ook een week lang bruin bloed na de positieve test, ging vanzelf weer over, en alles was gelukkig goed!
     
  5. Mississippi

    Mississippi VIP lid

    10 feb 2012
    10.511
    4.635
    113
    Hoe gaat het nu @ts?

    Hier bij 2 zwangerschappen ook bruinverlies gehad in de eerste weken. Bleef bij bruin enkele dagen. Ook weleens bruinverlies gehad wat dan snel doorging in rood, dat werd een miskraam. Ik duim dat alles goed is!
     

Deel Deze Pagina