Hey mama's, Ik heb nu al sinds 11 November constant bloedingen, soms helder bloed, soms donker bloed, soms is het een paar dagen over, dan begint het weer... We hebben al een echo gehad en alles was in orde met het vruchtje (ben ondertussen 8w2) Nu mag ik volgende dinsdag terug voor een extra check up. Nu mijn vraag. Nog mama's die zo lang een bloeding gehad hebben en dat toch alles oké was? xxx♥
Ik van week 9 t/m week 28. Mijn pleegdochter is momenteel zwanger (14 w) en ook zij heeft constant bloedingen. Toch lijkt alles verder goed te gaan. Maar vervelend is het wel, want het maakt je heel erg onzeker.
waarom bel je je verloskundige niet?? bloedverlies is hier altijd een rede om te bellen en dan kun je eerder komen voor de echo. Ik heb het 2 keer gehad rond die periode.. een keer werd het een miskraam en de 2e keer gaat tot nu toch nog steeds goed. Succes!!
Ik herken het ook! Heb tussen week vijf en week tien geregeld bruin/rosé verlies gehad en ook een keer helder bloed. Gelukkig al twee goede echo's gehad en ook al twee weken geen bruinverlies of zo iets. Hoeft dus niks te zijn, maar fijn is het zeker niet!!! Zou ook je vk bellen en dit melden. Misschien kan je dan eerder voor een echo.
Ik denk dat haar verloskundige het al weet aangezien ze al voor een vroege echo is geweest en volgende week nog een keer mag.. Ik heb ook bloedingen en krampen gehad vanaf 6 weken tot ongeveer 10 weken (vanaf 8 weken werd het donkerbruin/bruin) en daarna is het gestopt!
Hier ook last van, vanaf het begin, zo irritant. Vorige week zelfs zo erg dat ik maandverband nodig had, het stroomde eruit. Daarvoor inderdaad alleen met veegjes. Alles gaat nog steeds goed maar echt een goed gevoel heb ik er niet over door dat bloed.
oei..weten ze waar het door komt? Hier een hematoom gehad. In NL zijn de artsen vrij laconiek over bloedverlies maar in het buitenland nemen ze je op of krijg je strikte bedrust opgelegd. Als je blijft bloeden kan dat je vliezen week maken en die kunnen vroegtijdig breken (echt TE vroeg). Dus neem je rust en doe niets als je weer een bloeding hebt maar ga plat!
Hier ook tot week 14 bloedingen gehad nu inmiddels 29 weken en alles gaat super goed . Hoeveel mensen dit ook zeggen je blijft onzeker en dit blijft (helaas) suc6 en probeer positief te denken
Hier ook veel bloedingen gehad. Sokken waren zelfs doorweekt (tot week 26 ongeveer). Hier ook hematomen. Dochter verder gezond en wel ter wereld gekomen.
Zie ik t nu goed in je onderschrift... Is het een miskraam geworden? Sterkte meid... Weet wat je door maakt.. ons termijn ligt niet ver uit elkaar met mijn ekerstr miskraam... Die begon overigens t zelfde...
Ik heb vanaf week 7 tot week 27 gebloed. Op en af. Nooit wat aan de hand geweest en nu moeder van een prachtige dochter!