Spannend en heel veel suc6 , en probeer ook te genieten van het moment, en...... Straks geen zorgen meer over bloedverlies e.d! Maar heerlijk genieten van jullie kindje! Liefs taart.
Wat vervelend dat je weer een bloeding heb gehad zeg!! Super spannend dat je word ingeleid nu. Hopelijk beval je door middel van een voorspoedige bevalling van jullie kindje!! Ik heb uiteindelijk toch ook een bloeding gekregen 2 weken geleden. Heb toen 3 dagen in het ziekenhuis gelegen maar heb daarna geen bloeding meer gehad. Over een paar daagjes krijg ik een geplande keizersnee dus hopelijk blijft het nog een paar daagjes goed gaan. Nou meid heel veel sterkte hoor de komende uren!
Bedankt allemaal, twee keer tabletjes gehad, het rommelt en krampt flink maar nog niet genoeg Morgenochtend gaan ze proberen de vliezen te breken. Set jij ook heel veel succes!
Wat spannend!! Bij mij konden ze in 1 keer mn vliezen breken toen ik voor de inleiding kwam en ben toen diezelfde dag nog bevallen. Ik hoop voor jou dat jij morgen dus ook jouw kindje in je armen zult krijgen!! Toi toi toi!!
Spannend Joolz, Hopelijk pakt je lichaam het toch zelf op en gaat de bevalling doorzetten. Succes en sterkte!
Heel veel succes! Als de baby al geboren is hoop ik dat alles goed gaat en jullie lekker aan het genieten zijn!
Schiet nog niet echt op helaas Vandaag weer twee keer tabletten gehad maar doet nog weinig... Hopelijk genoeg om morgen vliezen te breken!
Vannacht weer even spannend met flink bloedverlies. Maar hoera! De vliezen hebben ze kunnen breken! Ben na vannacht best wel gespannen maar ook blij, er gaat iets gebeuren!