Hallo dames, Even mijn verhaal kwijt hier. Gister avond zomaar uit het niets bloed verloren. Eenmaal op het toilet voelde ik ook iets weg glijden zeg maar. Ik dacht meteen nou dit was het. Alleen totaal geen krampen, alleen heel licht wat buikpijn. Verloskundige gebeld en die vroeg of ik het kon pakken uit het toilet. Dus ditgedaan en zij zou langs komen. Toen zij er was en het bekeek zag ze meteen dat het een bloedstolsel was en geen embryo. Ook wou ze proberen of ze het hartje kon vinden. En gelukkig na 5 sec hoorde we heel duidelijk het hartje kloppen. Ik ben zo opgelucht maar tegelijkertijd ook zo geschrokken. Heb bij de zwangerschap van mijn zoontje nog nooit zoiets mee gemaakt. Zijn er meerdere dames die dit al eens meegemaakt hebben? Verloskundige zei ook dat het niks met een miskraam of dreigende miskraam temaken heeft. En dat voor hoe het er nu uit ziet zij denkt dat het voor 94% goed zit. Nu hopen op een mooie echo volgende week woensdag!
Ik had het met 14 wkn. In de ochtend opeens bruin, toen werd het helder rood en ook 2x een bloed stolseltje. Kon langskomen voor een echo en hartje luisteren. Alles was goed. Ze zag nog wel wat bloed zitten. Kon er zelf nog uitkomen of opgenomen worden. Daarna niks meer verloren. Ze dacht aan een laagliggende placenta. Maar uiteindelijk weten we niet waardoor het kwam.
Ik heb het gehad met 9 weken, veel helderrood bloed en een enorm stolsel. Daarna naar het ziekenhuis gegaan, en alles was goed. Het stolsel was alleen bloed, en baby was heel actief op de echo. Nu inmiddels gisteren de termijnecho gehad, baby doet het fantastisch. En ze weten inderdaad niet waar de bloeding vandaan kwam. Waarschijnlijk een adertje in de baarmoeder
Dank jullie voor deze antwoorden. Stelt me toch een beetje gerust. Ben nu wel elke x bang om naar het toilet te gaan omdat ik bang ben dat ik weer ga bloeden. Maar ja ga proberen van het positieve uit te gaan!
Sterkte, hopen dat alles goed blijft! Ik las net op 12 weken zwanger | Zwangerinfo.com dat de kans op een miskraam in de 12e week afneemt, dus dat is in ieder geval een prettige gedachte.