hallo allemaal na een tijdje op deze site rond gekeken te hebben wil ik graag zelf iets plaatsen. in januari ben ik met 22 weken en 4 dagen bevallen van een dochtertje met trisomie 18 ik heb 25 april een positieve zwangerschapstest gehad maar nu heb ik 1 en 5 mei roze afscheiding gehad en bruin bloedverlies. 30 april mocht ik na de verloskundige voor een inwendige echo om te kijken of ze al iets kon zien en om me gerust te stellen na alles wat er in januari is gebeurt. maar helaas zag zij nog niks,alleen een holte. waarschijnlijk nog veel te vroeg want ik had een cyclus van ongeveer 35 dagen. ik heb 2 mei hcg geprikt en morgen nog een keer om te kijken of mijn hcg is verhoogd, ik ben zo bang dat deze zwangerschap mis gaat. wie heeft ook (bruin) bloed verloren in de eerste weken en hoe is de zwangerschap verder verlopen?
Ik heb ook best flink bloedverlies gehad in de eerste weken en nu sta ik op ploffen! Hoop voor je dat als goed gaat na alle ellende die je hebt meegemaakt.. Heel veel sterkte!
Ik heb in week 5 en week 6 bloedverlies gehad. Gelukkig met week 5 al een echo gehad waarop de duur van de zwangerschap in ieder geval klopte. Ook was daarop te zien dat er nog meer bloed zat. En met week 7 een goede echo met een hartje. Nu alweer 16 weken zwanger en alles gaat goed. Mijn schoonzusje heeft zelfs de hele zwangerschap door bloedverlies gehad en heeft nu een gezonde dochter. Het hoeft dus niet altijd slecht te zijn.