Hoi dames, op 1 november helaas een miskraam gehad. Twee weken later een witte test gehad. Nu vandaag een test met een licht twede streepje. Wat zou dit kunnen betekenen? Een nieuwe zw of kan het hcg schommelen? Op 2 november was mijn bm helemaal schoon. Alvast bedankt voor de reacties!
heb je beide testen met ochtend urine gedaan ? het zou kunnen dat je zwanger bent ... over 2 dagen nog is teste en anders een echo vragen
Beide testen zijn met middagurine gedaan, mocht ik zwanger zijn dan krijg ik met zes of zeven weken pas een echo..
Hoi, Ik had in je andere topic ook gereageerd. Bij mij schommelde het hcg heel erg na mijn miskramen. Met 6/7 weken nog een pos.test maar geen zwangerschap. Ik hoop natuurlijk dat het bij jou wel zo is!
@ liedjepiedje, had jij dan ook negatieve testen en later weer positieve testen? Ik ben nog afwachtend hoor.. ga niet te veel hopen! Wat heb je trouwens een supermooie avatar!
Bekijk bijlage 204122 Dit is trouwens een foto! Over een paar dagen maar even opnieuw testen, kijken wat hij dan doet!
Dank je voor het compliment. Ik ben het niet zelf hoor. Maar vond het zo'n leuk plaatje! Ik had ook heel wisselende testen. Maar ik had geloof ik niet zo'n duidelijke test!
Het is een leuk idee voor als ik nog een wondertje mag krijgen! Afwachten maar, zit niks anders op! Of iemand moet een glazen bol hebben..
Verschrikkelijk he dat afwachten! Ik vond het afschuwelijk. Wij denken er aan om ook weer voor een kleintje te gaan. Ik vind het best spannend. Ik weet niet of het nu wel lukt of dat ik weer miskramen krijg.
Ik vind het echt killing, ik heb 3 keer een mk gehad.. En vijf jaar nadat ik gestopt was met de pil is onze zoon geboren. Heb jij veel mk gehad? Lastig is die beslissing he, het doet zoveel met je als het fout gaat! En garanties geven ze niet Veel sterkte met het nemen van een beslissing, ik weet hoe moeilijk het is!
Dus 3 weken geleden een witte test en op 2 nov. schone baarmoeder? Nou, dan zeg ik zwanger! Voorzichtig gefeliciteerd...! Ik zou gauw om een bloedtest vragen!
Dank je wel voor je reactie botervliegje! Ik moet alleen nog 3 weken wachten voor een echo.. Een bloedtest kan wel maar geeft nog geen duidelijkheid omdat het bij mij 3 keer is misgegaan na de 5 weken. Donderdag maar weer testen en hoop dat op een duidelijkere streep!
Net de assistente gebeld voor een zalfje voor eczeem en mijn verhaal uitgelegd.. Nu mag ik vanmiddag langskomen en misschien toch een bloedtest doen! We wachten af.. zo lang er geen bloedverlies is..
Misschien heb je toch wel iets aan de bloedtest bedacht ik me net. Bij mij was er zeer waarschijnlijk aan het begin al iets fout, maar kwam er pas met 7 weken achter (lang verhaal). Maar bij 5 weken hadden ze vast al aan mijn bloedwaarden kunnen zien dat het niet goed was. Misschien geldt andersom ook: als het nu nog wel goed gaat heb je misschien meer kans die 5 weken over te komen? Nou, ik duim voor je!
Jij bent echt zwanger hoor! Ik heb hetzelfde gehad na een MA met 12 weken, na 2 weken was al het hcg uit mijn lijf, 2 weken daarna weer een positieve test (is helaas een VMK geworden).. Ik heb zo mijn best moeten doen om de artsen ervan te overtuigen dat het een nieuwe zwangerschap betrof.. Als je testen (urine of bloed) eenmaal negatief zijn, worden ze pas positief bij een nieuwe zwangerschap. Heel veel succes, voorzichtig gefeliciteerd en hopen op een plakbeeb!
Ik heb twee miskramen gehad. Ik ben twee jaar nadat we besloten hadden een kindje te willen bevallen van mijn dochter. Dus op zich nog vrij snel. Ben wel bang dat ik straks weer miskramen ga krijgen...