ik zit ergens mee. als wij seks hebben gehad dan heb ik helder rood bloed nadien. (bijvoorbeeld bij het afvegen/ schoonmaken) echter de volgende dag is er niks meer aan de hand. is dit normaal ? kan ik dan toch beter gen seks hebben? ik ben bijna 6 weken zwanger (dus nog heel pril) maar wil geen risico's lopen.
hoi Abeete, dit is normaal en komt vaak voor. De baarmoedermond en vagina zijn rijk doorbloed in de zwangerschap en na seks of na harde ontlasting verlies je soms een beetje bloed. Geen zorgen dus! Deze vraag is overigens al heel vaak gesteld, als je eerst even met de zoekfunctie kijkt op een trefwoord dan vindt je het antwoord zo, tip voor de volgende keer! Mirjam
bedankt voor de tip. ik heb er in mijn bezorg heid niet an gedacht. bedankt dat je toch nog even de tijd nam om me te beantwoorden. groetjes!