Twijfel: wel of geen 3D (of 4D?) echo?

Discussie in 'Onderzoeken en echo's' gestart door Josie88, 18 jun 2013.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Josie88

    Josie88 Niet meer actief

    Lastig hoor, heb zojuist even gekeken naar het maken van een 3D echo. (zag daar trouwens ook 4D voorbij komen, iemand die me kan vertellen wat het verschil is?) Wat een prijzen zeg...

    Nu weten wij het geslacht niet van ons kleintje en dat willen we eigenlijk ook niet weten. Is het dan wel handig om zo'n echo te laten maken? Alles is immers zo duidelijk op zo'n echo.

    Ik vroeg me dus af of iemand hier ervaring mee heeft? Alvast bedankt.
     
  2. Pinokkio89

    Pinokkio89 Niet meer actief

    4D is volgens mij een bewegende 3D.. Wij zijn met 18 weken gegaan en met 28 gaan we weer.. Ik vind het zo ontzettend leuk.. Alleen gingen wij wel voor een geslachtsecho met 18 weken, en ik kan je vertellen dat het pieleke meteen al in beeld kwam haha en daarna nog een paar keer.. Dus of het dan verstandig is :p

    Ik vond het het geld meer dan waard.. Ben zelfs blij dat we het gedaan hebben.. Hoopte bij de 20 weken echo ook op leuke foto's en beelden, maar dat viel me vies tegen.. Dus vind het dan leuk om toch pretfoto's en film te hebben en te kunnen laten zien..

    Hier zijn wij geweest, kun je ook de uitleg lezen : KLIK
     
  3. Josie88

    Josie88 Niet meer actief

    Bedankt voor de info Pinokkio!

    Inderdaad, het lijkt me zo gaaf om hem/haar scherp te zien, maar ja, dat is het net, het is allemaal wel heel scherp. ;)
     
  4. Jojo12

    Jojo12 Actief lid

    18 okt 2012
    382
    0
    0
    Als je aangeeft dat je het geslacht niet wilt weten zie je dit ook niet hoor!!
    Ze moeten daarvoor namelijk echt het beeld op de juiste plek stil zetten dus dat kunnen ze echt heel goed ontwijken!
    Zelf heb ik ook een tijdje getwijfeld door de prijs, uiteindelijk toch voor een 3D/4D 'pret'echo gekozen en geen spijt gehad, vond het echt ontzettend leuk!
     
  5. Josie88

    Josie88 Niet meer actief

    Lastig, lastig.... :)

    Dit is wat ik vond over het echo centrum, het aanbod en de prijzen (nog meer aanbod, maar dat is niet relevant, is alleen 2D):

    - Basis 3D-echo : € 75,00

    (voor € 10,00 extra krijg je de mooiste foto’s mee op CD-ROM)

    Je krijgt voor dit bedrag :

    ECHO-CONSULT;

    3 3D-FOTO’S. (kleurenfoto's)




    - 4. 4D DVD pakket : € 115,00

    (voor € 10,00 extra krijg je de mooiste foto’s mee op CD-ROM)

    Je krijgt voor dit bedrag :

    ECHOCONSULT 2D, 3Den 4D;

    5 KLEURENFOTO'S;

    DVD-REGISTRATIE (INCLUSIEF DVD).


    Voor dat geld wil ik, als we besluiten het wel te doen, het wel goed doen, zou dan voor het tweede pakket gaan? Op zich hoef ik, denk ik, niet zo nodig een DVD, wat raden jullie aan? (ja ja, ben echt een leek :D). Zou, als we voor het eerste pakket gaan, wel de extra foto's nemen, drie is ook zo weinig.
     
  6. Josie88

    Josie88 Niet meer actief

    Gut, als ik mijn berichten teruglees, denk ik: jemig, wat een twijfelkont...

    Yes, I am... :D :cool:
     
  7. Daan22

    Daan22 Bekend lid

    12 mei 2012
    744
    1
    0
    NULL
    NULL
    Ik doe ook dat tweede pakket, waar ik het doe krijg ik alle fotos op dvd en 6 in een fotoboekje, en ook film.
     
  8. Wollywell

    Wollywell Bekend lid

    31 okt 2010
    547
    0
    16
    Zuid-Holland
    Wij hebben het ook gedaan (2D/3D/4D), en het geslacht wist ze prachtig te ontwijken ;) Ze zei dat als wij het niet wilden weten, zij het ook niet wilde weten. Dus daar is ze dan ook met een grote bocht omheen gegaan ;)

    We waren trouwens 100 euro kwijt voor een half uur scantijd, een dvd met de gehele echo (half uur dus), een cd met alle foto's (stuk of 50) en de meeste foto's (stuk of 40) kregen we ook uitgedraaid mee. Ze is dus lekker gul geweest bij ons :)
     
  9. Josie88

    Josie88 Niet meer actief

    Zo, dat is zeker gul Wollywell! Wel goed om te horen dat ze het geslacht goed weten te ontwijken.

    Heb één echopraktijk hier in de omgeving gevonden, ongetwijfeld zullen er meer zijn, maar ik kan het niet goed vinden. Zal volgende week de VK eens vragen of zij tips heeft, zij zal vast wel iets goeds weten. Dan nog even verder twijfelen... ;)
     
  10. Bri

    Bri Niet meer actief

    Ik heb 3D/4D echo's laten maken van beide kinderen. En heb aangegeven dat ik het geslacht niet wilde weten. Die heb ik dus ook niet te zien gekregen.

    Qua scherpte van het beeld: je bent erg afhankelijk van je kind. Mijn oudste wilde niet stil liggen en hield bovendien zijn arm voor zijn gezicht. Wel leuk om gezien te hebben dat hij toen al net zo eigenwijs was als nu :)
    Bij jongste was te zien dat ze toen al haar karakteristieke frons had. Dat komt dus niet doordat ze mij vaak ziet fronsen en me nadoet. Hooguit heeft ze het via de genen van mij geërfd - en dan kan ik er dus ook niks aan doen dat we zo vaak 'boos' kijken. :)
     
  11. Charise

    Charise VIP lid

    9 nov 2011
    5.664
    5
    38
    Zwanger zijn van een prachtig meisje!
    Zuid-Holland
  12. Yasmijnkai

    Yasmijnkai Niet meer actief

    Hey Josie volgens mij ga je na de zelfde praktijk als ik toen. Het is een hele aardige vrouw en je krijgt ook echt mooie foto's hoor en als het niet lukt dan mag je gewoon weer terug komen en dan gratis naja zo was dat bij mij want mijn meisje kon niet stilzitten. Ze vraagt je ook of je het geslacht wil weten etc. Je zal er echt geen spijt van krijgen wel heb ik 4d gedaan kreeg toen cd met foto's en beeld. :) succes!
     
  13. Cygnet2

    Cygnet2 Niet meer actief

    Nee hoor, zwanger :D

    Wij doen er ook een maar meer voor opa en oma die graag mee willen kijken dan voor ons zelf
     
  14. Josie88

    Josie88 Niet meer actief

    Wat leuk om te zien Bri, zo gaaf!

    Dat is een mooie prijs Charise, dat zou ik er dus ook zo voor neerleggen. De praktijk die ik dus heb gevonden (First Look in Groningen, Yasmijnkai?), vraagt dus 125 euro (115 + 10 voor extra foto's), maar poeh, dat is me nogal wat hoor...
     
  15. Jane1981

    Jane1981 VIP lid

    21 sep 2008
    7.451
    98
    48
    Omgeving Utrecht
    Ik heb afgelopen donderdag een 3D echo gehad.
    Ik vind het iedere cent waard wat ontzettend mooi en bijzonder.
    Heb een aantal foto's in mijn album gezet.
    Ik kreeg er 32 en alles op dvd.
     
  16. firsttimemom

    firsttimemom Fanatiek lid

    26 sep 2012
    1.184
    0
    0
    Vandaag bij baby echo in Son geweest! (vast tarief €75 door de week, €85 zaterdag)

    half uur de tijd voor ons, DVD met gehele echo mee, plus cd-rom met 30 foto's. Echo werd gemaakt in 2, 3 en 4D...

    Ik vond het super! Iedere cent waard!
     

Deel Deze Pagina