Hoihoi, Beetje onzeker over wat ik kan verwachten. Afgelopen vrijdag positieve test, 1-2 weken zei de clearbleu. Maandagavond lichtroze bloedverlies, dinsdagochtend helderrood. Dinsdagmiddag 2 kleine stolsels, zo groot als mijn duimnagel.. Daarna is het bloedverlies gestopt. Helaas was mijn test vandaag bijna negatief… Wat kan ik nog verwachten? De huisarts zei dat bij een miskraam, het lijkt op een heftige menstruatie. Ik moet maandag bloedprikken om te kijken of er nog hcg in mijn bloed zit.. Zou het dan nog op gang komen?
Wat verdrietig Ik heb dit bijna 2 jaar geleden ook gehad toen ik 2 weken overtijd was. Ik verlies meestal tijdens mijn menstruaties maar weinig bloed en toen iets meer en veel kramp, maar dat laatste had ik toen wel vaker. De test was na 2 dagen ook meteen weer bijna negatief. Het was voor mij mentaal meer een ding dan lichamelijk. Hopelijk ben je snel weer zwanger (ik ga er tenminste vanuit dat je dat wilt). Het schijnt dat je na een miskraam erg vruchtbaar bent, dat was in mijn geval waar! Heel veel babydust!
Aahh jeetje zeg… ik vind het inderdaad mentaal ook echt een ding! Nog niet eerder meegemaakt, maar is echt heftig! Ik heb dus veel minder bloed verloren dan in mijn menstruaties en totaal geen kramp.. Maar ga er dus nog wel vanuit dat ik dat nog ga krijgen.. Bedankt voor je berichtje!
Hier 2 keer juist minder erg ongesteld na positieve testen. Ongeveer zelfde termijn als jij. Dus dat kan ook. Beide keren de menstruatie erna wél erger ongesteld, alsof het toen pas echt goed opgeruimd was. Testen liepen ook vlot weer af dus niet dat er nog wat bleef zitten ofzo hoor. Zou het even afwachten, maar denk dat beide kan; dat dit het was maar kan ook dat er nog wat komt. Sterkte!