Even vraagje: Ik ben vorige week zondag begonnen met het prikken van decapeptyl als voorbereiding op onze eerste IVF behandeling. (moest op dag 22 beginnen) Weet iemand toevallig of dit invloed kan hebben op de duur van je cyclus? Normaal heb een super regelmatige cyclus van 29 dagen en vandaag is dag 30 en ben nog niet ongesteld geworden. Test doen?
Ja Decapeptyl kàn je cyclus beïnvloeden. Deze kàn idd iets langer worden. Ik heb geen ervaring met de manier waarop jij de Decapeptyl gebruikt, ik gebruik het in de stimulatiecyclus vanaf dag 1. Maar ik heb een keer meegemaakt dat ik gestart was met Decapeptyl en uiteindelijk ging de stimulatie niet door. Ik moest toen stoppen met de Decapeptyl. Die cyclus was toen 34 dagen, terwijl ik altijd tussen de 27 en 29 dagen was. Testen kan altijd natuurlijk Ik hoop dat er iets anders achter zit waarom je niet ongesteld bent geworden Succes!
Ik start ook in april met ivf en moet dan ook decapeptyl spuiten. Klopt idd dat dat pas op dag 21 is. Dit middel legt je cyclus plat, dus volgens mij is het ook de bedoeling dat je niet ongesteld word. Over 2 wkn heb je waarschijnlijk een echo en ga je starten met medicatie om je eitjes te laten rijpen. Tenminste zo gaat het straks bij mij. Ingewikkeld allemaal he Anders ff de fertiliteitsverpleegkundige bellen, zij kan je vast precies vertellen wat normaal is.