Na mijn miskraam in maart hebben we een korte break genomen. Even verstand op nul en geen hormonen in mijn lijf. Eind vorige week begon ik er toch wel weer veel aan te denken, ik had een flinke griep gehad en voelde me eindelijk weer goed, zowel lichamelijk als geestelijk. Nu heb ik vandaag een afspraak gemaakt voor een echo zodat we weer met gonal-f kunnen gaan beginnen en kan morgen al terecht! Waarschijnlijk zal ik eerst weer provera moeten slikken want een eigen cyclus heb ik niet, of er moet ineens een wonder gebeurd zijn! Ik ben erg positief en de volgende zwangerschap wordt een plakker,ik weet het zeker! En 3x is scheepsrecht toch?!
Fijn dat de break je goed heeft gedaan!!! Wens je heel veel succes komende ronde. Hou het positieve vast, dit word hem vast en zeker!!
Hallo Shally, Fijn dat je je weer helemaal goed voelt Ik heb ook in maart helaas een miskraam gehad na cryo terugplaatsing. Als alles goed gaat heb ik rond 12 mei de terugplaatsing weer, tegen alle verwachting in, kwam mijn cyclus snel op gang, heb pcos en duurt soms half jaar voor ik menstruatie krijg normaal... Dus wie weet gebeurt er ook een wonder bij jou. Veel succes morgen, ik hoop dat je super nieuws krijgt! En fijn dat je er zo positief over denkt, ik hoop/duim met je mee, dat het 3x scheepsrecht is!
Nou best wel positief. Er zit een follikel van 17mm. Hopelijk gaat ie doorgroeien en springen zonder pregnyl. Ik mocht voor m'n eigen gerust heid volgende week langs komen om te kijken of ie gesprongen is en anders 2,5 week wachten op een menstruatie of positieve test. Zoals ik er nu over denk ga ik denk ik gewoon afwachten. En vertrouwen hebben in m'n lichaam!! En als ik over 2,5 week niet ongesteld word ga ik dan pas beginnen met spuiten.
Fijn dat de echo positief is, ik zou in jou geval precies hetzelfde doen, eerst even wachten idd. Succes!
Hey meis, welkom terug! Ik wens jullie veel succes! Mocht gonal-f het overigens niet goed doen; vrouwen zonder eigen cyclus, hebben vaak baat bij dat hormoonpompje dat ik ook heb gehad. Misschien iets voor in je achterhoofd