Ik word maar niet ongesteld.

Discussion in 'Stel je vraag aan de verloskundige' started by Jasnoo, Oct 20, 2011.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Jasnoo

    Jasnoo Lid

    Nov 9, 2010
    68
    0
    0
    NULL
    NULL
    Hallo,
    Ruim 3 maanden geleden ben ik bevallen van een mooi meisje. Ik heb toen even bv gegeven, maar ben daar snel mee gestopt omdat ze slecht groeide. Echter, ik ben nog steeds niet ongesteld geworden (en ik ben niet zwanger). Ik heb wel af en toe flinke buikpijn. Wat nu?
    Groet
     
  2. Ineke

    Ineke Verloskundige

    Dec 15, 2010
    2,663
    0
    0
    Hallo,

    Rustig afwachten, je menstruatie komt vanzelf. Je hormoonhuishouding is verstoord door de zwangerschap en BV, dus moet weer op gang komen en dan komt de menstruatie vanzelf.
    Wat je kan doen is starten met de pil en dan in de stopweek word je als het goed is weer ongesteld. Je kan wel doorbraakbloedingen hebben bij zomaar starten met de pil.
    Denk er wel aan 1 strip niet betrouwbaar.
    Je kan ook gewoon wachten totdat je menstruatie weer komt en nu genieten van het even geen bloedverlies hebben.

    Groetjes Ineke
     

Share This Page