bloedverlies

Discussie in 'Stel je vraag aan de verloskundige' gestart door catherina, 19 mrt 2012.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. catherina

    catherina Actief lid

    25 okt 2009
    103
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ik ben 24 weken zwanger.
    Had vanmorgen wat buikklachten en dacht ik ga toch eens kijken op toilet, had al zo'n vermoeden, en ja hoor na het afvegen wat bruin bloedverlies.

    Voel het kindje goed bewegen.

    Ben de laatste tijd nogal druk.
    Kan het daardoor komen en dat ik wat gas terug moet nemen?
     
  2. Immie

    Immie Verloskundige

    17 dec 2006
    7.813
    0
    0
    Verpleegkundige en Verloskundige
    Hoihoi,

    Dat lijkt me een heel verstandig plan! Geeft het wel even aan bij je verloskudnige! zeker als het vaker voorkomt of als het helder rood word.

    Imke
     
  3. catherina

    catherina Actief lid

    25 okt 2009
    103
    0
    0
    NULL
    NULL
    Hoi,

    Bedankt voor je reactie.
    Dit al de zoveelste keer dat het voorkomt, meestal wat bruinig bloed, één keer was het echt helderrood.

    Heb een echo gehad, op aanraden van vk, niks aan de hand in de baarmoeder.

    Ben het aan haar vergeten te vragen, maar kan dat wel komen door te zwaar tillen of ook door gewoon te druk zijn en te weinig rusten.
    (het is mijn 2de zwangerschap, miskramen niet meegeteld)
     
  4. Mirjam

    Mirjam Verloskundige

    2 dec 2005
    11.590
    2
    0
    verloskundige en lactatiekundige IBCLC
    hoi

    meestal komt het niet door tillen of te druk zijn, maar wat rustiger aan doen kan geen kwaad. Sommige vrouwen hebben het gewoon vaker in de zwangerschap, zonder een oorzaak. Toch moet je bij herhaling toch contact opnemen met je verloskundige. Desnoods laat ze een keer een gynaecoloog meekijken. Dus trek wel aan de bel als je weer bloedverlies hebt.

    Mirjam
     

Deel Deze Pagina