volgende week komt er iemand bij mij kijken voor evt woningruil Ik wil zo graag weg hier, ik heb niks met dit dorp en ben dan dichterbij vrienden en familie. Maar gisterenavond werdt ik oppeens bang. Wat als het niks is, wat als mijn kinderen hun vriendjes en vriendinnetjes gaan missen, en wat als de woningruil helemaal niet doorgaat omdat ze mijn huis helemaal niet zo mooi vind. Hebben jullie misschien ervaringen en tips waar zouden jullie opletten? 😊
Ik heb ook aan woningruil gedaan, van een flatje naar een eengezinswoning. Is best wel zwaar, je moet binnen 1 dag verhuizen.
Ik zit er midden in en ga zaterdag verhuizen. Nu heb ik het geluk dat ik tijdelijk met de kinderen en honden ergens anders kan verblijven. Want anders is het echt zwaar, je moet namelijk op 1 dag over. Ik wilde graag groter (3 kinderen) Zij wilde graag kleiner (1 kind nog thuiswonend) Een boel stress vind ik, maar ik kijk ontzettend uit naar meer ruimte straks en vlakbij mijn familie. We zijn twee keer bij elkaar wezen kijken, eerste keer voor de woning. De tweede keer hebben we samen overlegd wat we zouden laten zitten/hangen/staan.