Hebben jullie dan de Engelse of Nederlandse versie van wordpress? Ik dacht ook altijd dat dit betaald was? Dat hoeft dus niet?
Je hebt pb verwacht er niet te veel van hoor, ik schrijf weinig en het is van alles door elkaar. columns en proza/gedichten. Hahah bedenk me net dat ik de link niet in pb heb gezet heel handig weer. Stuur je even een nieuw pb mét link dit keer.
Dank je. Ja ik ben van april net aan n stier. Stieren zijn idd heel creatief. Ik lees veel over sterrenbeelden dus vond t ook leuk wat op mn blog te zetten erover
Ja ik ben zelf ook gek op horoscopen, vandaar dat ik het zo leuk vind om te lezen . Ik ben echt verslaafd aan het raken aan het bloggen als ik eerlijk ben. Het is leuk om te zien hoeveel lezers je op een dag heb en alles. Ik kan me er goed mee vermaken in ieder geval.
Wordpress.org is betaald, wordpress.com niet. Je kunt de taal instellen op nederlands. Hey, allemaal stieren hier, ik ook. Ben wel erg creatief, maar het blijven altijd meer ideeen. Ik werk zelden iets helemaal tot het eind uit. Ik heb de blog van partyrocker en lavendelgirl op mijn blog gelinkt. Als er anderen op mijn blog gelinkt willen worden dan hoor ik het wel.
Wat grappig zeg dat we allemaal hetzelfde sterrenbeeld hebben. Ik ben stier/tweeling. Het is maar net welk blad ik lees haha. Ik zit net op de grens.
Ik heb ook een blog. Het over vanalles en nog wat. Maar vooral over mijn nieuwe thuisstudie. Ik heb al op sommige blogs dingen gelezen. Erg leuk zeg !!
Ik blog over fotografie & design, mag de link hier niet neerzetten dus als je een linkje wilt dan via PB.
Nee daar tussenin hhaha. Bijna alles wat typisch is voor een stier klopt bij mij wel. Leukal die crea stieren! @yenola zal ik je een pb sturen met mijn blog?
Ik ben ook blij, sta nu op de perslijst bij twee bedrijven. Sabon en via een kennis van mij haar stage. Kom maar op met de anastacia producten.
Ik heb ook mijn eigen blog. Vorige maand is die vier jaar geworden Afgelopen tijd erg weinig mee gedaan, ik zet de link hier niet neer, ivm de vindbaarheid op Google en mijn bekendheid binnen een bepaalde doelgroep maar als iemand eventueel interesse heeft, wil ik hem best in een privebericht sturen. Vooral persoonlijke blogs over vanalles en nog wat