Ik wil op een of andere manier de naam van ons dochtertje in haar slaapkamer hebben. Zelf gemaakt. Weet alleen niet hoe.... Piepschuim-letters / houten-letters / of gewoon van behang/papier? En dan de decoratie... hoe willen we dat?? Wat hebben jullie? Hebben jullie foto's voor inspiratie? Kom maar op met de foto's
Misschien dat je piepschuim kunt gaan bemozaieken? ( Piepschuim letters) Kun je ook de kleuren van de kamer terug laten komen.
Ik heb houten letters besteld via internet en die geschildert in de kleuren van de kamer. Ik heb nog geen foto omdat de letters aan de muur komen als ons kindje er is!
Wij gaan de letters ook pas ophangen als ons meisje er is, maar ik ga ze wel vd week al bestellen. Het thema van ons kamertje is Happi Tree (zie foto's in het show je babykamer topic) en ik heb een site gevonden waar ze letters maken met precies hetzelfde thema/decoratie. m2m kidsline dena happi tree owls, hand painted wooden wall letters, nursery letters, painted wood letters, hanging wall art, baby girl name, owls, birds, squirrel, hedgehog, custom painted letters Komen zo eruit te zien. Kleutjes zijn precies hetzelfde als de andere accesoires in het kamertje, zoals het beddengoed. Dit is een voorbeeld van de site, niet onze babynaam
De naam van ons meisje, Moet alleen nog opgehangen, maar dat doen we pas als ze er is! *foto is een beetje donker
wij hebben houten letters gekocht en deze eerst geschildert zodat de zijkanten ook een kleur hadden en op de voorkant een stukje behang ....
Dankje! Ik heb spijkertjes in het hout geslagen in de vorm van de letters, en dan met wol eromheen...!
Ik heb de letters bestelt bij de babydump zijn de letters van bambam!! Deze heb ik zilver geverft en op een bord geplakt. Het bord behangen met hetzelfde behang als haar kamertje..
Voor de oudste hebben we letters op internet besteld, die heb ik roze geverfd en die hangen boven het hoofdeind van haar bed (op een witte muur). Voor de jongste hebben we letters bij de Karwei gekocht, die hebben we wit gelaten en die hangen in de zilveren baan die over bijna alle muren in haar kamer loopt. Ook heb ik een memo-/speldjesbord gemaakt (canvas met stof er over heen) en daar staat haar naam ook op.
via internet besteld bij Welkom | Pieke&co erg leuke houten letters bekleed met stof, en netjes afgewerkt!