Bloomon leden gezocht

Discussie in 'De lounge' gestart door Zara123, 6 okt 2016.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Zara123

    Zara123 Bekend lid

    25 sep 2015
    654
    26
    28
    Ik bestel al langere tijd maandelijks een bos bloemen via Bloomon. Van de week kreeg ik een mail dat de eerstvolgende bos gratis zou zijn omdat iemand via mijn link bloemen had besteld. Deze bloemen kwamen vandaag binnen en evengoed zaten er twee extra cadeaus bij.. Klopt dit wel?
     
  2. marloes80

    marloes80 VIP lid

    6 aug 2006
    22.024
    901
    113
    Ja, dat klopt. Vroeger spaarde je Blooms, nu hebben ze een nieuw spaarsysteem. De nieuwe klant een vaas, jij een gratis bos. Nu kreeg je nog cadeautjes voor je oude blooms
     
  3. Zara123

    Zara123 Bekend lid

    25 sep 2015
    654
    26
    28
    Maar nu kreeg ik afgelopen week een mail dat ik de eerstvolgende bos gratis zou krijgen en ik kreeg er cadeautjes bij, dat is dan dubbelop toch? Ik heb ook de laatste tijd maar 1 mail gehad dat iemand zich had aangemeld via mijn link en dat was die van de gratis bos... of krijg je niet van elke aanmelding een bericht?
     

Deel Deze Pagina