Wij zijn daar lang geleden geweest en willen er snel weer een keer naartoe. Maar ik weet niet precies wat er allemaal is. Is het wat voor kids van bijna 6 en bijna 4?
Leuk voor kinderen van die leeftijd! Vind het alleen een behoorlijk verouderd park en buitensporige entreeprijs. Met korting zeker doen!
Ik had mijn kaartjes met korting via die c1000 zegeltjes, dat was wel te doen. Vond het wel een leuk park , voor 4 en 6 jarigen is toch zo'n beetje elk park nog wel leuk?
De entreeprijs is inderdaad belachelijk hoog. Het park is op zich wel leuk, alles ligt lekker dicht bij elkaar. Ik ben afgelopen woensdag geweest met kinderen van 4, 7, 11 en 14 jaar, ze vonden het allemaal leuk. Tip: op vakantieveilingen worden continu tickets voor Bobbejaanland geveild. Dat scheelde ons 10 euro per kaartje.