ik had hetzelfde probleem, maar heb toen moederstuur gekocht Meer fietsplezier, voor jou én voor je kind - Moederstuur.nl het is wel even een bedrag, maar het fietst zooooveel fijner
Ligt dan denk ik ook aan je fiets? Ik heb een gewone Gazelle, maar kan er prima tussen komen en zit ook niet tegen het zitje (Bobike) aan.. Maar misschien indd zo'n moederstuur kopen?
Moederstuur gaat niet op mijn fiets.. Ga eens rond kijken voor een mamafiets, maarja is ook een hoop geld..
ik heb ook een mamafiets, ik kreeg hem van mn schoonouders, zo lief! Wilde eerst mn eigen fiets laten "ombouwen" dus moederstuur erop en een dubbele standaard. Maar mijn fiets was al 6jaar oud, op zich prima fiets maar ja om daar nou weer een hoop geld aan uit te geven, er moest ook nog wel het een en ander aan gebeuren verder. xxx
Ik heb ook een Yepp voorop. Achterop staat al een Bobike klaar , die hebben we gekregen. Ik zie iedereen los in die Bobikes achterop zitten, zijn die riempjes zo irritant dan?