Hoe lang doen jullie zon beetje over een pak nutriton?? Ik gebruik 10 schepjes op een dag zon beetje. Groetjes doei doei
mijn zoontje krijgt maar 4 flessen en in 2 flessen doe ik 3 in en in de andere 2 flessen doe ik 2 in Maar hoe lang zal ik dan over zon pak nutriton doen ongeveer? Want als het per week is vind ik het wel erg duur
Dat is nutrilon... Als je er 5 scheppen nutriton in doet krijgen ze t niet weg volgens mij Ik doe maar 1 extra grote schep per fles, dus 4 extra grote scheppen per dag. Wij doen wel een week of 3 met een pak.
scott krijgt 4 schepjes per dag hij kijgt nu nog 3 flessen maar 1 fles is een pap fles dus daar gaat geen nutriton door en de middag fles is een halve dus dan gaat er maar 1 schepje door dus ik doe best wel lang met een pak(gelukkig maar want het is best wel prijzig) maar als je het te duur gaat vinden kan je ook a.r gaan gebruiken van nutricia daar zit johanesbroodmeel al door heen (ik ben gestop want scott kon toen helemaal niet meer poepen) ik weet niet welke voeding jullie gebruiken maar bij mij scheelde het ongeveer 2 euro met voeding en nutriton bij elkaar op geteld maar ik gebruik de voeding van kruitvat dat is al goedkoper dan de voeding van nutricia
Weet iemand waar de nutriton nu te koop is? Hier in Haarlem is het alw eken uitverkocht omdat Nutricia de verpakkingen aan het vernieuwen is...
Nutrilon is voeding en nutritin is Johannes-Brood-Pit-Meel, daar verdik je voeding mee. Voor kids met reflux bijvoorbeeld. Djurra geef ik Nutrilon A.R. Maar andere dingen, als water of venkelthee, moet ik gaan verdikken met nutriton. Maar die is dus al zó lang uitverkocht.........
ik heb hier nog een pak staan, dus als de nood hoog is mag je het zo hebben van mij. Ik kan het onder rembours opsturen, voor het pak zelf hoef ik niks te hebben!
bij de trekpleister (bij ons dan hé) hebben ze het nog wel maar bij het kruitvat is het al een tijdje niet meer en die hadden al die nieuwe verpakking
Dank jullie voor de reacties, ik ben vandaag naar schlecker geweest en daar kost zon pak 3.98 dus veeel goedkoper. Lief van je inky maar heb nu nog anderhalf pak. Maar nog een vraagje heh, je hebt gele en oranje verpakking (oude en nieuwe) zit er geen verschil tussen het product zelf?