Vraag over 'slaapplaats' baby

Discussie in 'Baby en dreumes' gestart door Joycey, 21 sep 2013.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Joycey

    Joycey Niet meer actief

    #1 Joycey, 21 sep 2013
    Laatst bewerkt door een moderator: 21 sep 2013
    Waarom is slapen in een maxi cosi 'slecht', maar slapen in een draagdoek niet???

    Het kind neemt dan toch ongeveer dezelfde kromme houding aan? Ik zat het me zo af te vragen nadat ik (weer) eens een verhaal las ergens - niet hier - over dat slapen in een maxi cosi zo verschrikkelijk slecht is voor de rug omdat het kindje niet recht kan liggen etc. en dat die specifieke moeder beter een draagdoek kon kopen.

    ---edit--- Ik zie dat er zelfs hangmatten voor baby's zijn in dezelfde soort lighouding... Whats the deal? Wat is het verschil tussen die drie slaapplaatsen qua houding?

    Toevoeging: het gaat niet om ons baby'tje, onze kerel ligt op dit moment op mijn arm ;)
     
  2. adi

    adi Niet meer actief

    In een draagdoek wordt het gewicht van de baby niet gedragen door de (kromme) rug en heupjes. In de maxicosi wel. Daarnaast ligt de baby tegen je aan meer ' op zijn buik' met het hoofd rechtop tegen je aan.
    Kommahouding in de draagdoek wordt net zo goed afgeraden he!
     

Deel Deze Pagina