Ik word morgen ingeleid ivm 24 uur geleden gebroken vliezen. Nu is m'n vraag of ik zelf kraamverband mee zal moeten nemen, lijkt me niet maar zou lullig zijn als dit wel de bedoeling is. Zijn er ook nog andere dingen die belangrijk zijn om te weten of mee te nemen??
Ik kreeg kraamverband in het ziekenhuis. Maar je kunt altijd 1 of 2 kraamverbanden meenemen voor de zekerheid. Dat is niet wat ruimte inneemt.
ik word ( nog niet ingeleid, hoor woensdag meer) maar heb in de ziekenhuis tas 1 pak gedaan, voor de zekerheid.
Nee joh, dat hebben ze daar allemaal wel. Alleen ondergoed, kleding en toiletspullen meenemen. En spulletjes voor de baby natuurlijk.
Tuurlijk krijg je dat in t ziekenhuis. Als je ziet wat er allemaal uitkomt na de bevalling laten ze je heus niet gaan zonder kraamverband in ..
ik kreeg ze gewoon van het ziekenhuis. Ben overigens na bevalling nog drie dagen in het ziekenhuis gebleven op de kamer van mijn dochtertje (zij moest aan de anti-biotica door hoge waarden in haar bloed door mijn koorts). Die extra dagen heb ik ook gewoon gebruikt gemaakt van de spulletjes van het ziekenhuis. Super fijn!
Hoef je niet mee te nemen idd ben 2 dagen gebleven. Wat wel handig is is dextro,lippenbalsem,sokken/slippers en iets van rennie's had ik nodig de eerste nacht na de bevalling je lijf is zo van slag....
Ik ben ook enkele dagen in het ziekenhuis gebleven en kreeg gewoon kraamverband van het ziekenhuis, die zijn ook fijn groot en die matten heb je echt wel nodig zo vlak na de bevalling want er komt me nogal wat uit
Kraamverband, luiers, doekjes, washandjes, onderleggers, kolfsspullen + flesjes en zelfs toiletspullen voor een keer gebruik. Gelukkig hebben ze het allemaal wel. Je verzekering vergoedt alles
Kraamverbanden etc hebben ze daar inderdaad! Ik kreeg zelfs van de verpleging nig mijn aangebroken pak verbanden en netbroekjes mee, super fijn! Net zoals het aangebroken pakje billendoekjes en vijf pampertjes, haha Mocht ook de toebehoren van de kolf meenemen zelfs (slangetjes en borst-schelpen). Zoogcompressen hadden ze hier gek genoeg niet in het zkh, wel handig om die mee te nemen just in case! Ook als je geen borstvoeding gaat geven.
Je krijgt ze idd. Ik ben ook een nachtje gebleven en er gingen nogal wat kraamverbanden doorheen Ook netbroekjes van t zkh. Die zou ik zeker meenemen naar huis. Die zijn verl fijner dan uit het kraampakket. Het verband blijft er goed in zitten. Je kunt ze gewoon uitwassen Ik heb er nu 3 en bewaar ze mooi voor de volgende keer.