we hebben een vrij simpele boekhouding waar ik zelf wat meer in wil doen om kosten te besparen. via google kom ik verschillende gratis boekhoudpakketen tegen maar zijn deze goed? wie werkt ermee? en welke heb je?
Ik werk gewoon met een excel bestandje, niet specifiek een boekhoudprogamma. Dit bestand heb ik gekregen van mijn accountant en werk er al een paar jaar mee! Bevalt dus goed! Zoiets kun je zelf ook wel aanmaken als je excel goed kent.
kun jij met dat excel bestand dan ook grootboeken uitdraaien? ik werk wel met een excel bestand maar dat is alleen voor de omzet btw te berekenen.
Ok, nee ik gebruik het idd voor in-en uitgaven en btw bijhouden. Dan zoek je echt iets anders! Daar kan ik je niet bij helpen!
Als je een boekhouder / accountant hebt overleg even met hun! Voor hetzelfde geld is het een programma dat wel voldoet voor jullie administratie maar niet wat jullie boekhouder / accountant nodig heeft. Als je even overlegt kan je al een hoop problemen voorkomen. Bij ons is ook een klant die boekhoudpakket hebben zonder het te overleggen met ons. Dit was voor hun ideaal want hun konden er precies uithalen wat voor hun belangrijk was maar na afloop van het jaar konden wij er niks mee.... Zonde van alle tijd die er is ingestoken..
Je zou kunnen kijken bij reeleezee, zij hebben een gratis pakket welke 5 boekingen per maand verwerkt. Dus als je idd een kleine boekhouding hebt dan kan je af met de gratis versie. Anders betaal je geloof ik 20 EUR per maand. Fijn pakket en een goede helpdesk.