Afgelopen zaterdag ben ik ineens mega ziek geworden. Geen buikgriep, maar erge keelpijn, hoofdpijn, oorpijn e.d. 1,5 alleen maar liggen slapen, gister toch maar naar de ha, bleek fikse keelontsteking. Toen ook aan de AB. Maar na bijna 3 dagen eigen amper iets gegeten en gelegen ben ik nu zo slap en duizelig. Wat kan ik nu eten om me vlug beter te voelen. De AB doet zn werk, die klachten zijn ver weg.
Cliché maar verse groentesoep blijft wel lekker daarvoor net na het ziek zijn. Om niet gelijk je maag teveel te belasten.
Kippensoep idd.. heel cliché maar die vitamines/eiwitten en zout kan je nu echt goed gebruiken. Beterschap!
Niet echt een tip wat eten betreft, maar het is wel heel verstandig om nu probiotica te gaan slikken. De bacteriën in je darmen zijn allemaal kapot gemaakt door de antiobiotica. Om die darmflora weer goed te krijgen, is probiotica een aanrader. Ook zou ik hoge doses vitamine C gaan slikken om je lichaam even een boost te geven.
Inderdaad zelfgemaakte kippensoep en probiotica. En dan geen Yakult maar van een goed merk in capsulevorm (bijv. Solgar). Antibiotica is funest voor de gezonde darmflora.
Melkproducten zijn helemaal niet goed bij antibiotica! Het heeft echt tijd nodig, het is niet in een dag gekomen en gaat ook niet in een dag weg. Beetje lichaamsbeweging en normaal voedsel en rust op zijn tijd, meer kun je niet doen. Je kunt meer vit c nemen maar dat plas je gewoon weer uit als je voldoende binnen hebt.
Ik heb echt precies hetzelfde! Ik vind het vooral een dingetje om nu te eten, met die ontsteking en pus in m'n keel. Maar ik word heel erg misselijk van de ab als ik niks heb gegeten. Bij mij maakt het niet uit wat het is, als er maar een bodempje in m'n maag zit. Ik heb het sinds donderdagavond en sinds zondag voel ik me iets beter, maar nog steeds wel hoofdpijn, oorpijn en pijn bij het slikken. Koorts is weg gelukkig, kan weer functioneren. Beterschap!
Vraag me af waar dat staat? Bij veel antibiotica staat zelfs in de bijsluiter om het met melkproducten in te nemen. Oa de bij zwangere vrouwen veel gebruikte furabid. Ik zweer er altijd bij, bij alle antibiotica. Het helpt mij om bijwerkingen te beperken. Er heeft nooit in de bijsluiter gestaan dat het niet met melkproducten genomen mag worden, vaak dus zelfs dat het juist met melkproducten genomen moet worden.
Bedankt, jij ook. Gister heb ik nog bijna niks gegeten en al met de kuur begonnen en werd er idd kotsmisselijk van. Vandaag gaat dat al een stuk beter.
Bij deze staat heel duidelijk dat het op een zo lege/nuchter mogelijke maag moet worden ingenomen. NIET met eten. Een uur voor of 2 uur na de maaltijd.
Ja, das duidelijk dan idd . Heb zelf nog nooit zo'n kuur gehad, juist altijd met eten innemen. Juist net weer een achter de rug die met zuivel moest en daarna een die in ieder geval met eten moest. Vandaar mijn tip. Sterkte en beterschap!