Het viel mij ook wel op...haar grote voorhoofd. Kan ze natuurlijk niks aan doen maar als ik in haar schoenen zou staan dan zou ik een pony laten knippen, dan valt het wat minder op.
ze laat er elke keer een lok overheen vallen maar in mijn ogen valt het daardoor juist meer op......hmmmmmmz......
Marc en Riks hadden een makkelijk keuze moment, en dat Jorien bij David weg moest had ik wel verwacht. Bij Olke wordt het nu wel wat losser, leuk!
Vind je dat??? Ik vond het moment waarop Alberdien nog even naar de wc moest en Olke met die andere vrouw in de keuken was echt ontzettend ongemakkelijk
Bij Herman wordt het vast Anne, zij lijkt erg op zn moeder . Volgens mij vond Marc het erg jammer dat ze wegging, leek me ook de liefste.
Oei... volgens mij was Marc echt van plan geweest om iemand anders (en dan denk ik anke) naar huis te sturen... wordt er nu vast niet gemakkelijker op qua sfeer, want hij liet dat ook wel een beetje blijken had ik het idee
Ik had niet verwacht dat Jorien naar huis zou gaan. En bij Riks denk ik overduidelijk dat het Marit (de roodharige) gaat worden. Zij begint ook steeds verliefder op hem te worden. Bij Mark denk ik dat die vrouw met krullenbos (weet haar naam niet meer) gekozen word. Voor haar is de keuze ook niet zo moeilijk, ze woont toch al in Afrika. Herman vind ik een leuke jongen. Hij komt nu leuker over als in het begin vind ik. Ik verwacht van Olke dat hij die vrouw kiest met dat blauwe jasje en opgestoken haar.
Iemand de Privé al gezien? Staat een heel artikel over boer zoekt vrouw in, en niet bepaald positief. En ook nog de hele afloop v een vd boeren...
Had er wat van gehoord ja, over bepaalde wurgcontracten toch? David en Jorien: tja ze leken teveel op elkaar zoals die al zei. Alleen hij gaf haar het gevoel dat ze wel mocht blijven. Zij was volgens mij al best onder de indruk van hem en zelfs al verliefd. Ik vind David wel spontaan. Ik denk dat die kiest voor de oudere dame met dat kortere haar. Zij past wel bij hem! Herman: die meiden lijken op z'n moeder! En die ene meid moet haar bril weer opzetten en haar haren los doen, veel mooier. Bij hem weet ik het echt niet, vind ze beide dezelfde types. Beetje suffig maar wel vriendelijk naar elkaar. Marc: wat is hij saai! Zo zie je maar, uiterlijk zegt niks. Jammer dat die meid zelf naar huis ging, vond haar de leukste. Die overgebleven zijn, zijn beide te pittig en roepen té vaak dat ze al zovaak in Afrika zijn geweest en wonen. Nee, dat gaat niks worden. Net als toen bij boer Tom. Olke: ik erger mij aan die Friezin. Op de een of andere manier vind ik haar vervelend. Ze ziet zichzelf al helemaal wonen daar en is smoorverliefd. Terwijl ik alleen maar hoop dat hij voor die andere kiest. Zij is liever en een fijnere uitstraling. Riks: overduidelijk dat het die dame gaat worden met dat rode haar! Maar jeej wat is het daar uitgestorven. Ik snap wel dat je daar weg wilt. Vond wel dat hij heel begripvol reageerde. Hij is wat lomp maar wel lief volgens mij. Al bij al een niet zo'n spannend seizoen. Ik had gehoopt op stiekeme zoen partijen in de stallen. Het is allemaal nog zo saai! Hup Yvon gooi er wat meer pit in.
ik vind die sandra echt een hele mooie vrouw! zo mooi aangekleed en slank etc! en ook nog eens heel erg lief! elke keer zie ik een reactie van haar ook op de andere vrouwen dat ik denk: jemig jij hebt volgens mij echt alles wat een man zoekt! Ik denk dat Herman maar voor dat meisje met dat lange haar moet gaan, ze is wel een beetje stil etc maar ik denk dat het wel een goede match is Marc....dat wordt niks, allebei idd te pittig Ik denk dat Jorien best heel goed bij David paste, misschien vond hij haar voorhoofd ook niet mooi? Verder kan ik ook niks bedenken want ze was hartstikke enthousiast! Riks....eh.....Marit!
Ik word wel nieuwsgierig wat er in de prive staat.... Riks gaat voor Marit, lijkt me duidelijk. David vind ik vrij amicaal met de meiden, dus dat is voor hun moeilijk inschatten. Marc zoekt geen vrouw maar een tijdverdrijf Ik hoop dat Olke niet voor Alberdien gaat, ik vind haar gewoon niets... En Herman en zijn meiden zijn zo ongelofelijk stoffig.. ik denk Anne.
Ik denk dat Marc echt wel opzoek is naar een vriendin, maar de verkeerde vrouwen uitgezocht heeft. Maar hij mag wel wat geïnteresseerder doen en wat diepgaande gesprekken voeren.
Oudere dame? Ze is 32!! Hoe oud ben ik dan wel niet . Lol. Ik hoop en denk ook dat hij haar kiest. Marc, pffff erger me rot aan die gast. Wat een kwal. Meiden zijn veel te leuk. Herman, ik hoop dat hij voor dat meisje met dat haar in een knotje kiest, maar ik ben bang dat het juist die andere wordt. Olke moet voor die mooie vrouw kiezen! En Riks voor Marit. Leuk stel zal dat wel zijn. Riks is toch zo lomp nog niet, vond hem best lief reageren inderdaad.
Proest, ik ben zelf ook rond die leeftijd. Stond er inderdaad wat ongelukkig. Maar vergeleken met dat andere meisje, die is 19/20 toch?
Tsja ik vind dat David een domme keuze gemaakt heeft. Jorien leek mij de beste match. Dat meisje van 32 heeft een bedrijfje, lekker om dan in de Roemeense varkensdampen in een verlaten oord te zitten en die andere is echt een vreselijk leeghoofd. Ze spreekt alleen in container begrippen: zo indrukwekkend, zo interessant. Vervolgens kan ze geen gesprek houden. Bij Marc is de leukste naar huis denk ik, al is die krullenbol ook leuk. Die andere dame is een zeur, dat zie je meteen. Olke snap ik weinig van. We hebben nu een super verzorgde, leuke warme vrouw over en een slons. Als een man al zulke combinaties maakt snap ik er niks van. Riks, humor tv. Heel eerlijke man maar mij iets te basic. Het interieur, het accent ik zie er echt geen milimeter romantiek in maar goed, ik zit er ook niet. Marit is idd een leuke vrouw. En Herman, ik zou ze gewoon allebei houden!
Leuk jullie reacties; ik denk echt dat David een vrouw zocht - en geen zus. Want dat was volgens mij Jorien meer voor hem. Dus ik snap zijn keuze wel. Hij liet dat ook al een beetje blijken vond ik in dat eerdere gesprek, alleen Jorien zag het eerder als een liefdesverklaring en toen had hij het al gezegd... Alberdien snap ik niet helemaal. Enerzijds past ze daar niet, maar ze wil blijven omdat ze olke zo leuk vind. Terwijl ik niet geloof dat er een toekomst voor haar is in Texas. Dat trekt ze niet. Ik vond Riks ook verrassend lief . En Marc; die is gewoon verlegen. Ik denk dat hij zich echt verkeken heeft op die camera's en de tijdsdruk. Ik denk dat het met AnneKim best wat kan worden. Op zijn tijd. Ik kan me ook niet voorstellen dat die elkaar niet meer zien na de opnames, ook omdat het gewoon een gedeelde ervaring is.