Ik was even benieuwd hoeveel dagen jullie nu werkte na de komst van jullie kleintje. Ik zelf werk vier dagen en mijn man 3 Het voordeel is dat ik weekenden werk en laten diensten enzo dus anne hoeft maar 1 of 2 dagen naar mijn ouders. groetjes gerdien
ik ga de ene week 3 dagen en de andere week 2 dagen werken, mijn man gaat van 5 naar 4 dagen maar dan wel die 5e dag verspreid over de 4 dagen wat uren betreft.
Ik zou wel willen stoppen met werken en fulltime mama worden, alleen gaan we dat financieel niet redden. Ik ga van 5 naar 3 dagen en mijn man blijft fulltime werken.
ik heb geluk dat ik vaste nachtdienst werk en nu werk ik om het weekend,en heb om de maandag oppas nodig en dat doet mijn moeder.en dat werkt uitstekend en de andere dagen past mijn man lief op onze meisje
de ene week 2 en een halve dag en de andere week anderhalve dag. Mijn man werkt 5 dagen maar 1 thuis.
Ik ga strax ook 3 dagen werken, mn hubby werkt 5 dagen. Heb er alleen helemaal geen zin in, dinsdag as moet ik weer....
Ik had ook eerst totaal geen zin om weer te beginnen, maar toen ik eenmaal weer begonnen was vond ik het heerlijk
Ik ga van 32 uur naar 24 uur verdeeld over 3 dagen. Ik moet er ook niet aan denken om al weer te beginnen, maar ik blijf gelukkig nog tot januari thuis.
Ik heb een contract van 32 uur. dus 4 dgn. Maar dmv ouderschapsverlof, werk ik maar 3 dgn per week. Dit mag je per kind onder de 8 jaar max. 1 jaar doen. Ik heb voor deze manier gekozen om eerst te kijken of we het financieel redden met 24 uur, want als ik al definitief 8 uur per week zou inleveren kon ik die niet meer terugkrijgen als we het financieel niet zouden redden. Nu na de geboorte van Tim heb ik weer 6 maanden ouderschapsverlof wat ingaat op 1 januari. (heb nl nog genoeg vak.dagen om het tot die tijd uit te zingen) Na de 6 maanden laat ik mijn contract definitief omzetten naar 24 uur. Ik heb dan nog een half jaar ouderschapsverlof over, die ik evt op een ander tijdstip kan opnemen als ik dat wil.
bij mijn 2 eerste kids had ik gekozen voor fulltime mam dat kon toen nog nu werk ik in de wijkverpleging en dan 2 a 3 avonden in de week en 2 weekenden in de maand ochtend en avonddienst